Wzięli sekretny ślub. Niewielu wie, z kim jest związana

Wzięli sekretny ślub. Niewielu wie, z kim jest związana

Katarzyna Dąbrowska opowiada o związku z reżyserem
Katarzyna Dąbrowska opowiada o związku z reżyserem
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
20.04.2024 11:45, aktualizacja: 20.04.2024 12:13

Od momentu ich sekretnego ślubu wkrótce miną cztery lata. Katarzyna Dąbrowska w nowym wywiadzie opowiada o mężu, początkach ich związku i chwili, w której poczuła, że to mężczyzna, na którego czekała całe życie. Para chroni swoją prywatność. Do dziś nie każdy wie, że są razem.

Katarzyna Dąbrowska to aktorka filmowa i teatralna, którą wielu widzów kojarzy z roli Wiktorii w serialu "Na dobre i na złe". Prywatnie jest żoną reżysera Jarosława Tumidajskiego, z którym wkrótce obchodzić będzie czwartą rocznicę ślubu.

Aktorka nie kryje fascynacji mężem, który zachwyca ją swoim "sposobem myślenia o świecie i teatrze". Jak wyznała w wywiadzie dla "Pani", partner potrafi wydobyć się z niej barwy, jakich sama po sobie się nie spodziewa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Pamiętam ten moment"

Poznali się w 2016 roku w Teatrze Współczesnym, gdzie Katarzyna Dąbrowska wcielała się w jedną z ról, a Tumidajski wystawiał swój spektakl. Uznany reżyser z licznymi nagrodami na koncie sukcesywnie zdobywał zaufanie aktorki, imponując jej jako człowiek i artysta.

Katarzyna Dąbrowska i Jarosław Tumidajski
Katarzyna Dąbrowska i Jarosław Tumidajski© Instagram | kasiadabrowska
"Ciągle się gdzieś mijaliśmy - na korytarzu, na parkingu... Raz, gdy siedziałam z książką przed salą prób, podszedł do mnie. Zaproponował spotkanie, poprosił o numer telefonu. Zaczęliśmy chodzić na wspólne kawy i obiady. Pamiętam ten moment, gdy nagle dopadła mnie myśl, że to jest to. Gdy poczułam, że to ten mężczyzna. Na życie" - opowiadała o początkach swojego związku Dąbrowska.
Katarzyna Dąbrowska i Jarosław Tumidajski
Katarzyna Dąbrowska i Jarosław Tumidajski© Instagram | kasiadabrowska

Razem w domu i w pracy

Para wzięła cichy ślub na Mazurach wiosną 2020 roku. Od tej pory ich życie prywatne przeplata się z zawodowym. Katarzyna Dąbrowska systematycznie pojawia się w sztukach Tumidajskiego, nieustannie podziwiając jego kunszt pracy, cierpliwość i zaufanie, jakim obdarowuje zaangażowanych w jego produkcje aktorów.

Między małżonkami nie brakuje spięć na przestrzeni zawodowej. Dąbrowska podkreśla, że oboje mają silne charaktery i temperamentny, a przy tym lubią postawić na swoim. Jednak wspólna praca nie wpływa negatywnie na ich relację. 40-letnia aktorka przyznała w wywiadzie dla "Pani", że praca u boku męża wyraźnie ją rozwinęła, poszerzyła wachlarz jej aktorskich możliwości.

"Może dzięki temu, że mnie tak dobrze zna, wyciąga ze mnie barwy, jakich się po sobie nie spodziewałam. Mam do Jarka ogromne zaufanie" - wyznała Katarzyna Dąbrowska.
Katarzyna Dąbrowska i Jarosław Tumidajski
Katarzyna Dąbrowska i Jarosław Tumidajski© East News | Wojciech Strozyk/REPORTER

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP