GwiazdyPodarowała swoje komórki jajowe, aby siostra bliźniaczka mogła zostać mamą. Ta historia wzrusza do łez

Podarowała swoje komórki jajowe, aby siostra bliźniaczka mogła zostać mamą. Ta historia wzrusza do łez

Brittany i Cynthia Daniel
Brittany i Cynthia Daniel
Źródło zdjęć: © Getty Images | Handout
Aleksandra Lewandowska
09.01.2022 16:34

Brittany i Cynthia Daniel to bliźniaczki jednojajowe i amerykańskie aktorki, znane z serialu "Słodka dolina". Od zawsze występowały wszędzie razem i nawzajem się wspierały, także w momencie, kiedy jedna z nich nie mogła zajść w ciążę. Druga zdecydowała się podarować jej swoje komórki jajowe.

W latach 1994-1997 serial młodzieżowy "Słodka dolina" był jednym z najpopularniejszych w USA. Główne role odgrywały w nim siostry-bliźniaczki, Brittany i Cynthia Daniel, które od momentu urodzenia są nierozłączne. One same od zawsze podkreślają, że ich siostrzana więź jest wyjątkowa, a na świecie nie ma rzeczy, której by dla siebie nie zrobiły. Tak stało się także w przypadku problemów z zajściem w ciążę jednej z nich.

Podarowała siostrze swoje komórki jajowe

W 2011 roku Brittany Daniel zmagała się z chorobą nowotworową, w związku z czym lekarze poinformowali ją, że zajście w ciążę będzie dla niej bardzo trudne. Kobieta przez długi czas się jednak nie poddawała. Razem z mężem, Adamem Touni, nie tracili nadziei.

Kiedy kolejne próby nie dawały żadnych efektów, Cynthia, po rozmowie ze swoim mężem, zdecydowała się pomóc siostrze. Wiedziała, że jej największym marzeniem jest to, aby zostać mamą. Podarowała Brittany swoje komórki jajowe, w nadziei, że wszystko przebiegnie bezproblemowo.

- Wiem, że Brittany zrobiłaby dla mnie to samo. Zawsze dzieliłyśmy się wszystkim, co miałyśmy, więc dlaczego nie tym? - powiedziała Cynthia w rozmowie z "People".

Sprawa nie była jednak taka prosta, bo Brittany, mimo przejścia trzech zabiegów in vitro, wciąż nie mogła ujrzeć dwóch kresek na teście ciążowym.

Ostateczna próba

Brittany i Adam poprosili Cynthię o ostateczne podjęcie próby. Tym razem zdecydowali się także na pomoc surogatki. W październiku 2021 roku zostali rodzicami dziewczynki, która otrzymała imię Hope (ang. Nadzieja). Brittany została mamą w wieku 45 lat i podkreśla, że nigdy nie czuła tak ogromnego szczęścia. Mała Hope jest dla niej spełnieniem wszystkich marzeń i pragnień.

- Cała szpitalna sala płakała z nami, bo wszyscy wiedzieli, przez co przeszliśmy - wyznała Brittany Daniel w wywiadzie dla "People".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także