Pokazała sposób na to, by nikt nie siedział obok w samolocie

Pokazała sposób na to, by nikt nie siedział obok w samolocie

Kobieta pokazała co robi, by mieć puste siedzenia obok siebie w samolocie
Kobieta pokazała co robi, by mieć puste siedzenia obok siebie w samolocie
Źródło zdjęć: © TikTok | theupgrade_
31.01.2024 19:58

Na Tik-Toku pojawiło się nagranie, na którym kobieta podzieliła się "sztuczką", która ma sprawić, że nikt nie siądzie obok nas w samolocie. Wideo usunięto, a jego autorka postanowiła się wytłumaczyć.

Wiele osób zdecydowanie najbardziej lubi podróżować samolotem. Nic dziwnego, ponieważ w ten sposób w kilka godzin można przemieścić się nawet na drugi koniec świata.

Z racji rosnącej popularności oraz promocyjnych cen biletów, tę formę komunikacji wybiera coraz więcej ludzi, co powoduje, że często samoloty są wypełnione po brzegi. Prowadząca na TikToku profil "The Upgrade" kobieta podzieliła się z internautami pewnym sposobem na to, by siedzieć bez pasażerów na siedzeniach obok siebie.

Trik, by nikt nie usiadł obok nas w samolocie

Na swoim profilu kobieta regularnie dzieli się z użytkownikami TikToka ciekawostkami podróżniczymi. Jak widać po udostępnianych przez nią filmikach, często lata samolotami. Jedno z nagrań wzbudziło jednak szczególne zainteresowanie. Na tyle duże i negatywne, że autorka ostatecznie postanowiła je usunąć.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"The Independent" postanowił jednak dokładnie opisać, co znalazło się na filmiku. Widać było na nim siedzącą w samolocie tiktokerkę, a obok niej dwa puste siedzenia. Kobieta uśmiechała się z poczuciem winy, a dłonią lekko zasłaniała usta. Nałożony na nagranie tekst głosił: "Kiedy kupuję trzy miejsca podlegające zwrotowi i anuluję dwa w ostatniej chwili".

Reakcje internautów i tłumaczenia autorów

Jak relacjonuje "The Independent" - nagranie wywołało lawinę komentarzy. Część osób stwierdziła, że musi to wypróbować. Pojawiły się jednak krytyczne głosy. "Są ludzie, którzy potrzebują miejsc, aby spotkać się z bliskimi, a twój egoizm im to uniemożliwia" - pisali.

Niektórzy zauważyli jednak, że trik jest nieskuteczny, ponieważ wiele osób czeka na liście rezerwowej na miejsca, które zwalniają się w ostatniej chwili. "Jako rodzina, która regularnie lata w ten sposób – moje dzieci i ja będziemy zachwyceni posiadaniem tych miejsc!" - napisała jedna z osób. "Jako stewardesa, która też lata z listy rezerwowej, mam nadzieję, że będę na wszystkich twoich lotach!!!" - stwierdziła.

Założycielka "The Upgrade" Kashlee Kucheran wyjaśniła w rozmowie z "Daily Dot", że film miał być satyrą, jednak został błędnie zinterpretowany, a powstał, gdy kobieta przez przypadek miała wolne siedzenia obok siebie. "Każdy marzy, żeby mieć tyle wolnego miejsca w samolocie, a ja miałam szczęście podczas ostatniego lotu. Film nawiązywał do moich przeżyć tamtego dnia" - wyjaśniła w oświadczeniu przesłanym "Daily Dot".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta