Połączył ich "Nasz nowy dom". Pokazał wspólne zdjęcie

Połączył ich "Nasz nowy dom". Pokazał wspólne zdjęcie

Artur Witkowski i Maciej Pertkiewicz wciąż ze sobą współpracują
Artur Witkowski i Maciej Pertkiewicz wciąż ze sobą współpracują
Źródło zdjęć: © Facebook
31.03.2023 09:50, aktualizacja: 06.05.2023 12:16

Architekt i były szef ekipy budowalnej programu "Nasz nowy dom" znów łączą siły. Ulubieniec widzów Artur Witkowski podzielił się zdjęciem, na którym jest razem z Maciejem Pertkiewiczem. "Uwielbiamy was" - piszą internauci.

Ekipa programu "Nasz nowy dom" skradła serce widzów. I nie chodzi tu tylko o Katarzynę Dowbor, ale również o architektów wnętrz i kierowników ekip budowlanych, którzy z dnia na dzień zyskali ogromną popularność.

Jednym z ulubieńców widzów jest budowlaniec Artur Witkowski. Kilka miesięcy temu, prawdopodobnie z powodów zdrowotnych musiał pożegnać się z programem, ale cały czas pracuje w branży. Co więcej, współpracuje też z pozostałymi członkami ekipy Dowbor.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Był szefem ekipy u Dowbor. Co robi teraz?

Artur Witkowski to jeden z najbardziej znanych budowlańców w Polsce. Sławę zawdzięcza programowi "Nasz nowy dom", w którym pojawiał się przez osiem lat. Był z nim związany niemal od początku. Przez 17 edycji zyskał ogromną sympatię widzów.

We wrześniu 2022 roku odszedł z telewizji, a powodem takiej decyzji mogły być m.in. problemy zdrowotne. Widzowie zwrócili uwagę na niepokojącą zmianę w mimice budowlańca. Kierownik wyjaśnił, że nabawił się porażenia nerwu twarzy po przebytym zapaleniu ucha. "Przewiało mnie, a potem zapalenie ucha i porażenie nerwu twarzy. Wlekło się pół roku, ale już jest prawie OK" - informował Witkowski.

Mężczyzna nie zrezygnował jednak z pracy w budowlance. Obecnie prowadzi własną firmę. W mediach społecznościowych możemy oglądać jego najnowsze realizacje. Razem z architektem z programu Maciejem Pertkiewiczem prowadzi kanał "Twoja ekipa" na YouTube. "Twoja Ekipa to kanał dla wszystkich tych, którzy chcą się nauczyć jak w prosty i przystępny sposób budować, remontować i udekorować swój dom" - czytamy w opisie. Widzowie cenią ich porady wnętrzarskie, ale przede wszystkim lubią ich energię. "Mój ulubiony, sympatyczny duet" - komentuje jedna z internautek.

Maciej Pertkiewicz: chciałbym, aby ten program się nie kończył

Architekt Maciej Pertkiewicz tworzy projekty nowych wnętrz od piątej serii programu, a praca ta stała się ważną częścią jego życia. Jak przyznał w wywiadzie dla Polsatu - podróżując z produkcją po Polsce dostrzega, jak dużo osób potrzebuje pomocy i poprawy warunków mieszkaniowych.

"Chciałbym nam wszystkim życzyć, żeby ten program nigdy się nie skończył. Nie tylko dlatego, żeby cały czas przy nim pracować, bo troszeczkę się od niego uzależniłem. To pomaganie i ta praca jest fantastyczna. Nie chciałbym, żeby tej pomocy zabrakło" - skomentował Pertkiewicz.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (28)
Zobacz także