Polka poleciała do Tajlandii. Huczy od plotek, z kim tam jest

Polka poleciała do Tajlandii. Huczy od plotek, z kim tam jest

O Veronice Bielik rozpisują się zagraniczne portale
O Veronice Bielik rozpisują się zagraniczne portale
Źródło zdjęć: © Instagram | veronicabielik
06.02.2023 16:05, aktualizacja: 06.02.2023 18:53

Veronica Bielik może się pochwalić popularnym kontem na Instagramie, które obserwuje ponad 3,5 miliona osób. O Polce ostatnio zrobiło się głośno z innego powodu. Według zagranicznych portali jest w związku z amerykańską gwiazdą futbolu.

Veronica Bielik należy do grona polskich influencerek, które stworzyły naprawdę dużą internetową społeczność. O Polce można ostatnio przeczytać w zagranicznych portalach internetowych, które odkryły jej (niepotwierdzony) związek z gwiazdą amerykańskiego futbolu Kliffem Kingsburym. Co wiadomo na temat Polki?

O Polce zrobiło się głośno.

Wszystko zaczęło się od momentu, gdy na Instagramie Bielik pojawiła się fotorelacja z Tajlandii. Internauci oraz dziennikarze zagranicznych portali szybko połączyli kropki. Według czujnych instagramowych obserwatorów Veroniki, w tym samym czasie i tym samym miejscu w Tajlandii przebywał znany sportowiec, Kliff Kingsbury.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Kliff wygrał na loterii", "Kliff to szczęściarz", "Czy w końcu przeprowadzisz się do Kliffa?" - takie i podobne komentarze przeczytamy na Instagramie influencerki, zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Ani sama zainteresowana, ani sportowiec nie potwierdzają jednak związku. Inaczej sprawę prezentuje serwis "New York Post", który zaznacza, że Bielik jest dziewczyną byłego trenera Cardinals.

Kim jest Veronica Bielik?

Bielik jest internetową influecnerką, która regularnie dodaje wpisy w mediach społecznościowych i podejmuje współprace z wieloma firmami. Statystyki jej instagramowego konta przegoniły profile takich celebrytek jak Maffashion czy Jessiki Mercedes. Z jej biogramu dowiadujemy się również, że ukończyła studia prawnicze - w dziedzinie tej osiągnęła stopień magistra. Jest również współzałożycielką agencji Spotlight.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta