Trwa ładowanie...

Poszła na depilację bikini. Dowiedziała się, że jest w ciąży

Zszokowana 17-latka opisała swoją historię na TikToku. Młoda dziewczyna zamierzała się poddać brazylijskiej depilacji bikini. Kosmetyczka przeprowadzająca zabieg zauważyła, że nastolatka jest wyjątkowo wrażliwa na wosk i ciepło. Zadała klientce pytanie, które rozjaśniło sytuację.

17-latka dowiedziała się o ciąży podczas depilacji u kosmetyczki 17-latka dowiedziała się o ciąży podczas depilacji u kosmetyczki Źródło: Adobe Stock, fot: Adobe Stock
d3gseyy
d3gseyy

Laura wspomina, że udając się na zabieg, wiedziała, że może być trochę bolesny. Nie sądziła jednak, że ból będzie nie do wytrzymania. W trakcie dosłownie płakała z bólu, który był ponad jej siły. Kosmetyczka, która przeprowadzała depilację, zaniepokoiła się reakcją 17-latki i zadała jej ważne pytanie, które później odmieniło życie Laury.

"Czy pani spodziewa się dziecka?"

Kosmetyczka wprost zadała pytanie, którego 17-latka zupełnie nie spodziewała się usłyszeć. Jednak jej reakcja na gorący wosk zastanowiła osobę, która przeprowadzała depilację. Choć nastolatka odpowiedziała przecząco, zaczęła się dokładniej zastanawiać nad pewnymi kwestiami. Analizując sytuację, zdała sobie sprawę, że jej miesiączka spóźnia się i to dość dużo. Po wyjściu od kosmetyczki nie pozostało jej nic innego, jak udać się do pobliskiej apteki po test ciążowy. Kiedy doszła do domu, od razu odpakowała produkt i postanowiła zrobić test. Pani z zakładu miała rację. Laura spodziewała się dziecka.

"Jakim cudem?!"

Użytkownicy TikToka, którzy obejrzeli nagranie, zachodzili głowę, w jaki sposób kosmetyczka wywnioskowała, że Laura jest w ciąży. Pod wideo nastolatki pojawiło się mnóstwo komentarzy z prośbą o wyjaśnienie sytuacji.

d3gseyy

"To niemożliwe!";

"Jak można dowiedzieć się tak o ciąży?" - czytamy w komentarzach.

Choć wszystko brzmi nieprawdopodobnie, okazuje się, że wiele kobiet w ciąży wykazuje podobną reakcję na gorący wosk. Bogatsze życiowym stażem internautki potwierdzają - skóra w okolicach bikini w trakcie ciąży jest bardziej wrażliwa na wszelkie zabiegi. Inna dodała, że podczas tego niezwykłego czasu następuje zmiana koloru... warg sromowych, co jest spowodowane zmianami hormonalnymi, zachodzącymi w ciele kobiety.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Anna Dereszowska o szybkim powrocie do pracy po porodzie

d3gseyy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gseyy