Blisko ludziPoszli na kolację rocznicową. Przez pomyłkę zamówiła steka za 1,5 tys. zł

Poszli na kolację rocznicową. Przez pomyłkę zamówiła steka za 1,5 tys. zł

Ta kolacja rocznicowa mogła zakończyć się dramatycznym zerwaniem
Ta kolacja rocznicowa mogła zakończyć się dramatycznym zerwaniem
Źródło zdjęć: © Getty Images, TikTok
31.08.2022 15:31

Ta kolacja rocznicowa mogła zakończyć się dramatycznym zerwaniem. Kiedy Daniela i jej partner wybrali się do restauracji, aby świętować drugą rocznicę związku, dziewczyna przez pomyłkę zamówiła steka, który był najdroższym w menu. Ostatecznie, gdy razem się zorientowali, po potrzymaniu rachunku, że kosztuje on 312 dolarów (1,5 tys. zł), zaczęli debatować kto za niego zapłaci.

Choć faktem jest, że na kolacjach rocznicowych zazwyczaj się nie oszczędza, ta kolacja kosztowała Danielę i jej partnera naprawdę duże pieniądze. TikTokerka i jej chłopak świętowali niedawno drugą rocznicę związku, a z tego względu postanowili wybrać się jednej z "lepszych" restauracji. Tam doszło do naprawdę ogromnej i kosztownej pomyłki.

Przez pomyłkę zamówiła steka za 1,5 tys. zł

Kiedy Daniela i jej partner byli już w restauracji, chłopak polecił jej, aby zamówiła sobie jeden ze steków, oferowanych w karcie menu. I taki był plan, choć przyjściu kelnera z jedzeniem okazało się, że nie wygląda on tak samo, jak wtedy, kiedy jadł go jej chłopak.

Para postanowiła się jednak tym nie przejmować i cieszyć się wspólnymi chwilami. Do czasu, kiedy poprosili o rachunek, a na nim zobaczyli... 312 dolarów (ok. 1,5 tys. zł) za samego steka, którego zamówiła Daniela. Nie dość, że zrobiła to przez pomyłkę, bo wydawało jej się, że zamówiła innego, to nie wiedziała, co ma w tym momencie zrobić.

Daniela i jej partner zaczęli więc debatować, kto zapłaci cały rachunek, wynoszący ponad 2 tys. zł. Jak widzimy na filmiku na TikToku, sprawa zakończyła się tym, że kartę płatniczą przyłożył do terminala chłopak Danieli. Nie zrobił tego jednak z uśmiechem.

Co na to internauci?

Ponad 460 tys. polubień i cztery tys. komentarzy - filmik Danieli, opublikowany na TikToku, nie tylko wzbudził wśród internautów niemałe emocje, ale także ich mocno podzielił. Część z nich uważa, że to mężczyźni zawsze powinni płacić za kolacje rocznicowe, a część - że w takim przypadku dziewczyna powinna mu połowę dołożyć. Inni natomiast piszą także, że to restauracja powinna wziąć odpowiedzialność za błąd.

A wy co sądzicie?

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy do zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej.

Horrendalny rachunek. Zostawili w restauracji równowartość 507 złotych

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (5)