Trwa ładowanie...

"Poznałem w pracy 30-latkę, która nigdy nie miała chłopaka"

"Jest poważnie chora. Albo na głowę albo ma coś nie tak z narządami kobiecymi. Generalnie musi się za tym kryć jakaś większa tragedia" - napisał jeden z internautów.

Share
"Poznałem  w pracy 30-latkę, która nigdy nie miała chłopaka"
Źródło: 123RF
dmwakes

Na naszym forum Kafeteria popularność zyskał wątek, w którym jeden z internautów opisuje koleżankę z pracy, która wpadła mu w oko. Zapytał się innych użytkowników, co sądzą na temat 30-latki: "Co byście pomyśleli o kobiecie, która nigdy nie miała chłopaka, a ma 30 lat, nie ma dzieci i całe życie była sama?".

Internautów zaciekawił temat i zaczęli ochoczo odpowiadać na pytanie autora wątków. Dużo osób sądzi, że to nienormalne, iż kobieta nie miała nigdy mężczyzny. "Jest poważnie chora. Albo na głowę albo ma coś nie tak z narządami kobiecymi. Generalnie musi się za tym kryć jakaś większa tragedia" – napisał jeden z użytkowników.

dmwakes

"Pomyślałabym, że ta kobieta musi cierpieć na jakąś chorobę, być przeraźliwie nieśmiała lub że od lat kocha kogoś, z kim nie może być. Ewentualnie posądziłabym ją o bycie wyjątkowo nieznośną z charakteru i wyglądu człowiekiem, skoro nikt nigdy jej nie pokochał" – dodała kolejna osoba.

Weźmy pod uwagę, że obecnie żyjemy w czasach samotności. Główny Urząd Statystyczny (GUS) podaje, że 26 procent polskiego społeczeństwa stanowią single. Żyją w pojedynkę zwłaszcza osoby po 30 roku życia. Według prognoz GUS liczba singli w Polsce będzie nadal rosnąć.

Niektórzy forumowicze sugerują, że przyczyną jest charakter kobiety. Tłumaczą, że jest nieśmiała, bądź zakompleksiona, dlatego nie miała wcześniej partnera. Kolejny internauta napisał, że również ma taką koleżankę w pracy. "Znam taką kobietę. Dziwi mnie, że jest sama, bo ma super charakter. Widzę jak rozmawia z koleżankami z pracy. Jest typem szarej myszki, ale jest ogólnie bardzo miła. Nie lubi zwracać na siebie uwagi" – skomentował.

dmwakes

Na forum przeczytamy również wypowiedzi, które sugerują, że po prostu nie spotkała jeszcze prawdziwej miłości.Część forumowiczek utożsamia się z 30-latką i twierdzą, że po prostu miała inne priorytety w życiu. Być może skupiła się na karierze, a sprawy sercowe odłożyła na boczny tor.

"Może nie zamierza mieć dzieci i dobrze jej samej. Pewnie nie spotkała jeszcze tego jedynego. Facet ma wspierać i pomagać a nie dokładać problemów” – skwitowała kolejny forumowicz.

Jedna z osób zasugerowała, że być może jest to kwestia wychowania. "Ktoś ją w dzieciństwie skrzywdził lub jej nie przytulał i nie jest w stanie być w związku, bo nie potrafi go prowadzić. Boi się do kogoś zbliżyć i otworzyć emocjonalnie, jest uszkodzona psychicznie przez bycie tyle czasu samej" – stwierdziła internautka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dmwakes

Podziel się opinią

Share
dmwakes
dmwakes