Blisko ludziPozuje bez koszulki i biustonosza. Chce pokazać, że jej ciało też jest nieperfekcyjne

Pozuje bez koszulki i biustonosza. Chce pokazać, że jej ciało też jest nieperfekcyjne

Pozuje bez koszulki i biustonosza. Chce pokazać, że jej ciało też jest nieperfekcyjne
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Magdalena Drozdek
22.03.2018 21:44

- Nie chce być perfekcyjna... nie muszę być perfekcyjna, chce być i będę sobą! – pisze Katarzyna Dziurska, mistrzyni świata fitness i uczestniczka najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami".

Dziurska to kolejna bohaterka kampanii Fake Off, zainicjowanej przez Dominikę Cudę. Fotografka robi zdjęcia znanym Polkom i publikuje je w sieci. Chce pokazać, że nawet uważane przez nas za perfekcyjne kobiety, nie mają perfekcyjnego ciała.

- Mówienie o byciu człowiekiem - słabym, humorzastym, bez zasobów finansowych czy zaplecza eksperckiego - jest swoistym tabu w dobie dzisiejszego Internetu. Wartości, jak cierpliwość, wytrwałość i wiara w proces, można dostrzec jak zieloną trawę w maju – pisze Cuda na Facebooku. I pokazuje zdjęcie Katarzyny Dziurskiej.
Sportsmenka pozuje ubrana tylko w spodnie. Nie ma koszulki, nie ma biustonosza. Celowo.

- Kolejną odsłonę kampanii Fake off, zachęcającą do traktowania Social Mediów z przymrużeniem oka prezentuje Kasia Dziurska - MISTRZYNI ŚWIATA Fitness Figure Classic, z niesymetrycznym biustem – czytamy.

- Masz zawsze dwie opcje: spełniać marzenia lub nie. Przejmować się asymetrią biustu lub stać się mistrzem świata w zawodach sylwetkowych. Mieć dystans lub go nie mieć. To takie proste – pisze autorka kampanii.

Zdjęcie w kilka chwil zaczęło krążyć na Facebooku i Instagramie. "Jestem pod wielkim wrażeniem", "Piękna babka i na dodatek ma jaja", "Szacunek dla Kasi za to zdjęcie" – to tylko mikroskopijna część komentarzy, jakie pojawiły się na facebookowym profilu mistrzyni.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (234)
Zobacz także