ycipk-2pssb1

Pozuje bez koszulki i biustonosza. Chce pokazać, że jej ciało też jest nieperfekcyjne

- Nie chce być perfekcyjna... nie muszę być perfekcyjna, chce być i będę sobą! – pisze Katarzyna Dziurska, mistrzyni świata fitness i uczestniczka najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Dziurska została kolejną bohaterką kampanii zainicjowanej przez znaną fotografkę.
Katarzyna Dziurska została kolejną bohaterką kampanii zainicjowanej przez znaną fotografkę. (Instagram.com)
ycipk-2pssb1

Dziurska to kolejna bohaterka kampanii Fake Off, zainicjowanej przez Dominikę Cudę. Fotografka robi zdjęcia znanym Polkom i publikuje je w sieci. Chce pokazać, że nawet uważane przez nas za perfekcyjne kobiety, nie mają perfekcyjnego ciała.

- Mówienie o byciu człowiekiem - słabym, humorzastym, bez zasobów finansowych czy zaplecza eksperckiego - jest swoistym tabu w dobie dzisiejszego Internetu. Wartości, jak cierpliwość, wytrwałość i wiara w proces, można dostrzec jak zieloną trawę w maju – pisze Cuda na Facebooku. I pokazuje zdjęcie Katarzyny Dziurskiej.
Sportsmenka pozuje ubrana tylko w spodnie. Nie ma koszulki, nie ma biustonosza. Celowo.

- Kolejną odsłonę kampanii Fake off, zachęcającą do traktowania Social Mediów z przymrużeniem oka prezentuje Kasia Dziurska - MISTRZYNI ŚWIATA Fitness Figure Classic, z niesymetrycznym biustem – czytamy.

ycipk-2pssb1

- Masz zawsze dwie opcje: spełniać marzenia lub nie. Przejmować się asymetrią biustu lub stać się mistrzem świata w zawodach sylwetkowych. Mieć dystans lub go nie mieć. To takie proste – pisze autorka kampanii.

Zdjęcie w kilka chwil zaczęło krążyć na Facebooku i Instagramie. "Jestem pod wielkim wrażeniem", "Piękna babka i na dodatek ma jaja", "Szacunek dla Kasi za to zdjęcie" – to tylko mikroskopijna część komentarzy, jakie pojawiły się na facebookowym profilu mistrzyni.

Przypomnijmy, dwiema poprzednimi bohaterkami kampanii są Karolina Ito (pokazała, jak choroba zniszczyła jej włosy) i Kasia Bigos – trenerka sfotografowana została tak, by podkreślić specjalnie jej brzuch, który zmienił się po ciąży.

ycipk-2pssb1

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2pssb1

ycipk-2pssb1
ycipk-2pssb1