Blisko ludziPróbowała odtworzyć popularne wideo z TikToka. Skończyła w szpitalu z poważnymi obrażeniami

Próbowała odtworzyć popularne wideo z TikToka. Skończyła w szpitalu z poważnymi obrażeniami

Niebezpieczny viral z TikToka - lepiej go nie próbować
Niebezpieczny viral z TikToka - lepiej go nie próbować
Źródło zdjęć: © TikTok | TikTok
31.05.2021 15:50

13-letnia Destini chciała odtworzyć popularny, choć bardzo niebezpieczny challenge z TikToka. Próba skończyła się dla niej fatalnie. Została ciężko poparzona, będzie musiała przejść aż trzy operacje przeszczepu skóry.

TikTok jest źródłem wielu inspiracji, niektóre próby odtworzenia filmików mogą się jednak skończyć tragicznie. Przekonała się o tym 13-letnia Destini Crane.

Ciężko poparzoną nastolatkę znalazła w łazience jej matka. Paliło się całe pomieszczenie oraz ciało dziewczynki.

"Byłam w salonie i rozmawiałam z synem, kiedy usłyszałam jak córka krzyczy moje imię" - opowiadała matka dziewczynki w wywiadzie dla ABC News. "Otworzyłam drzwi do łazienki i wszystko się paliło, łącznie z moim dzieckiem" - wspominała tragiczne chwile.

Destini trafiła do szpitala, gdzie następne kolejne dwa tygodnie. Poparzeniu uległy jej prawa ręka oraz szyja. Obrażenia są na tyle poważne, że konieczny będzie przeszczep skóry - zabieg ma zostać przeprowadzony w aż trzech operacjach.

Niebezpieczny challenge

Co się stało z 13-letnią Destini? Dziewczynka próbowała odtworzyć viral z TikToka. Nowy, bardzo niebezpieczny challenge polega na tym, by podpalić narysowany łatwopalną cieczą kształt na lustrze. Z relacji siostry poparzonej trzynastolatki wynika, że Destini wzięła ze sobą do łazienki spirytus, zapalniczkę i świecę. Jej mama z kolei dodała, że w momencie, gdy znalazła ciężko poparzoną córkę, jej telefon miał włączoną aplikację TikTok, która nadal nagrywała wideo.

Początkowo 13-latka nie była świadoma tego, co się z nią stało - przyjmowała silne leki przeciwbólowe. "Wiem, że kiedy się obudzi i w pełni zrozumie co się stało, prawdopodobnie zwariuje" - uważa matka dziewczyny. "Ale myślę też, że jest wystarczająco silna, żeby przez to przejść" - dodała kobieta.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także