Trwa ładowanie...

Prosty test na osobowość. Wystarczy spojrzeć na obrazek

Psychotesty cieszą się ogromną popularnością. Zwłaszcza te, które za pomocą obrazów pozwalają na trafne opisanie uczuć oraz emocji. Osoby wykonujące psychologiczne testy często przyznają, że więcej dowiedziały się o sobie i tym, co właśnie odczuwają. Co widzicie na poniższym obrazku?

Share
Psychotest może powiedzieć wiele o osobowościPsychotest może powiedzieć wiele o osobowościŹródło: Adobe Stock, fot: TSELUIKO_SERHIY
d4ghg39

Tekst psychologiczny w formie obrazków należy wykonać na zasadzie pierwszych skojarzeń. Nie przyglądajcie się więc długo zdjęciu. Postarajcie się od razu nazwać to, co rzuca wam się w oczy. Pomocne w tym zadaniu będą poniższe opisy kształtów, które można wypatrzeć na obrazku. Dowiecie się z nich, jakie emocje i cechy charakteru odzwierciedlają.

s Adobe Stock
Widzicie na obrazku psa czy dwa koty?Źródło: Adobe Stock

Wizerunek psa

Jeśli widzicie na rysunku psa, to znak, że w życiu kierujecie się lojalnością. Z łatwością przychodzi wam także nawiązywanie nowych znajomości. Ludzie czują się bowiem w waszym towarzystwie bezpiecznie. Chętnie się wam zwierzają i dzielą nawet najgłębiej skrywanymi sekretami.

d4ghg39

To niezwykle ważne cechy charakteru, ponieważ wskazują na to, że jesteście doskonałymi przyjaciółmi. Pies to w końcu najlepszy przyjaciel człowieka. Jest nie tylko wierny i towarzyski, ale także opiekuńczy. Miłość, którą darzy swojego ludzkiego przewodnika jest bezinteresowna.

Zarys dwóch kotów

W odróżnieniu od psów koty są znacznie mniej uczuciowe w stosunku do swoich opiekunów. Niechętnie okazują przywiązanie, chadzają własnymi ścieżkami i rzadko dostosowują się do zasad narzuconych im z góry. Z drugiej strony w wielu kulturach uważane są za niezwykle ważne, wręcz magiczne istoty.

Jeśli na obrazku dostrzegliście dwa koty ze stykającymi się ogonami, wyróżnia cię wyjątkowa dbałość o detale. Poza tym ostrożniej podchodzicie do zawierania nowych znajomości. Nie jesteście szczególnie ufni i potrzebujecie czasu, aby się z kimś zaprzyjaźnić. Waszymi cechami charakteru jest tajemniczość, umiarkowana emocjonalność oraz ciekawość świata. Uwielbiacie nocne życie, a w waszym towarzystwie trudno się nudzić.

d4ghg39

Czy wasze osobowości są zgodne z wynikami testu?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

#dziejesienazywo: Jak rozpoznać zaburzenia psychiczne?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4ghg39
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ghg39
d4ghg39