Przechytrzyła sąsiadów. Już nie parkują pod jej domem

Przechytrzyła sąsiadów. Już nie parkują pod jej domem

Świeżo upieczona mama znalazła sposób na zachowanie sąsiadów
Świeżo upieczona mama znalazła sposób na zachowanie sąsiadów
Źródło zdjęć: © TikTok | TikTok
14.07.2023 20:15, aktualizacja: 14.07.2023 21:52

Pewna użytkowniczka TikToka postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych swoimi przemyśleniami. Kobieta wściekła się na osoby, które parkowały tuż pod jej domem. Postanowiła je podejść. Wszystkim podzieliła się w sieci.

Kobieta, którą publikuje na TikToku pod pseudonimem The Tradie Wife w jednym z nagrań opowiedziała o denerwujących ją ludziach, którzy parkowali pod jej domem. Internautka, nie mogąc dłużej znieść wyczynów sąsiadów, postanowiła działać.

Wcześniej w kupionym przez nią domu mieszkała starsza pani, która nie miała samochodu. Seniorka zgodziła się udostępnić swoje miejsce innym mieszkańcom ulicy. Ci nie mogli pogodzić się z faktem, że stracili owo miejsce, po tym jak do domu staruszki wprowadziła się The Tradie Wife.

Chcieli parkować na jej miejscu. Wysłali jej taką kartkę

Strata miejsca parkingowego była na tyle bolesna, że uczynni sąsiedzi wysłali do użytkowniczki TikToka pewną kartkę. Mieszkańcy jasno wyrazili, że nie chcą, aby nowa lokatorka... parkowała na swoim miejscu, gdyż wcześniej byli dogadani ze starszą panią. Tiktokerka nie zamierzała oddawać swojego miejsca. Była wówczas świeżo upieczoną mamą, a przy noworodku łatwy dostęp do samochodu był niezbędny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zezłoszczona na sąsiadów, którzy posunęli się do wysłania jej liściku "z prośbą", postanowiła zacząć działać i zawalczyć o to, co jej się należy. Oliwy do ognia dodał fakt, że gdy wróciła pewnego dnia, w straszną ulewę, jej miejsce było zajęte. Została wtedy zmuszona zaparkować o wiele dalej, a następnie do przejścia z naręczem zakupów i malutkim dzieckiem z powrotem pod swoją posesję.

Zadziałała pod osłoną nocy

Pewnego wieczora kobieta zauważyła, że jej miejsce jest puste. Nie czekała ani chwil dłużej i wybiegła przed dom z kredą. Z jej pomocą wyznaczyła na parkingu swoje miejsce, pisząc, że jest ono przeznaczone wyłącznie dla mamy z dzieckiem.

"Od tamtej pory nikt nie zaparkował tuż pod moim domem" - podkreśla triumfalnie kobieta.

TikTok szybko rozniósł się po sieci, zdobywając tysiące wyświetleń. Większość zgodziła się z kobietą, że postąpiła słusznie, walcząc o należne jej miejsce.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta