Przełom w relacjach Richardson i Zamachowskiego. "Jesteśmy na gorącej linii"

Richardson i Zamachowski mają znów kontakt?
Richardson i Zamachowski mają znów kontakt?
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

29.06.2023 09:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dwa lata temu Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski zakończyli swój związek. Atmosfera między nimi, delikatnie mówiąc, była dość napięta. Wojenny topór został zakopany? Dziennikarka podzieliła się zaskakującymi informacjami.

Monika Richardson rozstała się ze Zbigniewem Zamachowskim po dziesięciu latach małżeństwa. Zakończenie tej relacji nie było proste. Co więcej, para długo utrzymywała rozpad związku w sekrecie, choć na jaw wyszło, że aktor wyprowadził się od Richardson, zabierając z domu cenne przedmioty. To właśnie dziennikarka jako pierwsza postanowiła udzielić wywiadu i powiedzieć, jak przebiegało bolesne rozstanie. Czy po latach byli małżonkowie mają ze sobą kontakt?

Monika Richardson szczerze odpowiedziała na pytania. Tak obecnie wyglądają jej kontakty z byłym mężem

Okazuje się, że Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski utrzymują ze sobą kontakt, a nawet prowadzą ze sobą długie telefoniczne rozmowy. Nie spotykają się jednak osobiście.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Richardson zapytana, kto pierwszy wyciągnął rękę, przyznała, że nie był to Zamachowski. Reporterka portalu zapytała się, w jaki sposób w ogóle byłym małżonkom udało się znaleźć nić porozumienia.

- Trochę nad tym pracuję, żeby tak było. Żeby nie było żadnych negatywnych emocji, jakiś kwasów między mną, a kimkolwiek w życiu. Nie lubię takich relacji zawieszonych, że coś poszło nie tak i tak to zostawiamy, więc pracuję nad tym, ale oczywiście, do tanga trzeba dwojga, więc cieszę się, że jest otwartość również z drugiej strony - tłumaczyła Monika Richardson.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski - historia związku

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski poznali się we Wrocławiu, gdzie aktor miał zdjęcia do filmu "The Lightmaker". Przyszłe małżeństwo zostało sobie przedstawione przez wspólnego znajomego. Później zobaczyli się ponownie w programie "Europa da się lubić", prowadzonym przez dziennikarkę. Obydwoje byli wówczas w związkach, które dążyły ku końcowi. Szybko się okazało, że mają ze sobą wiele wspólnego. Niedługo później zostali parą. Pobrali się w 2014 roku

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także