Trwa ładowanie...
d3dhuz4

Przemysław Czarnek o LGBT. Karolina Korwin Piotrowska nie mogła uwierzyć w jego słowa

Przemysław Czarnek kolejny raz zabrał głos w sprawie osób LGBT. Tym razem zabrał głos na antenie Radia Maryja. Poseł PiS porównał "ideologię LGBT" do "niemieckiego narodowego socjalizmu hitlerowskiego". Karolina Korwin Piotrowska zareagowała na jego słowa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przemysław Czarnek o LGBT
Przemysław Czarnek o LGBT (East News, Fot: Bartlomiej Wojtowicz)
d3dhuz4

"Jeżeli ktokolwiek poczuł się urażony jakimś moim działaniem czy moim słowem przez te pięć lat, nie tylko w kampanii, proszę, żeby przyjął moje przeprosiny. Chcę zapewnić, że darzę go szacunkiem, tak jak darzę szacunkiem wszystkich moich rodaków, niezależnie od ich poglądów" – przepraszał Andrzej Duda po ogłoszeniu wyników wyborów prezydenckich.

Przemysław Czarnek o LGBT

Takich słów osoby LGBT nie doczekały się od polityka Przemysława Czarnka, który określił je mianem "ideologii". Co więcej, nawet po zakończonej ostrej kampanii wyborczej nadal brnie w swoich przekonaniach. W programie "Aktualności dnia" połączył "ideologię LGBT" z neomarksizmem.

d3dhuz4

– Nie ma wątpliwości, że cała ta ideologia LGBT wyrastająca z neomarksizmu (a ten z marksizmu) pochodzi z tego samego korzenia co niemiecki narodowy socjalizm hitlerowski, który jest odpowiedzialny za wszelkie zło II wojny światowej, zniszczenie Warszawy i zamordowanie powstańców. Korzeń jest ten sam. Strona lewicowa czy środowiska lewicowe, czy wręcz lewackie, nie potrafią tego dostrzec, że to jest dokładnie to samo. Krótko mówiąc, ciągnie swój do swego – ciągnął polityk.

W te słowa nie mogła uwierzyć dziennikarka Karolina Korwin Piotrowska, która na swoim profilu na Instagramie zacytowała słowa polityka z podkreśleniem, że to nie jest żart ani fake news.

Jarosław Kaczyński chce wzmocnić pozycję kobiet na rynku pracy. Prof. Renata Mieńkowska-Norkiene: To zasłona dymna

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3dhuz4

Podziel się opinią

Share
d3dhuz4
d3dhuz4