Zasłynęła 20 lat temu dzięki "Lokatorom". Jak dziś wygląda?

Zasłynęła 20 lat temu dzięki "Lokatorom". Jak dziś wygląda?

Jak wygląda dziś Andżelika Piechowiak?
Jak wygląda dziś Andżelika Piechowiak?
Źródło zdjęć: © AKPA | foto@michalbaranowski.pl
28.03.2024 08:15, aktualizacja: 28.03.2024 09:57

Kiedyś stała bywalczyni planów serialowych, znana m.in. z roli Mirki w "M jak miłość" i Hani z "Lokatorów". Dziś przede wszystkim aktorka teatralna. Mowa o Andżelice Piechowiak, która pojawiła się na 15-leciu Teatru Kamienica. Zmieniła się? Mamy zdjęcia.

Andżelika Piechowiak zasłynęła dwie dekady temu głównie za sprawą roli w "Lokatorach". Grała też m.in. w serialach "Samo życie" i "Pensjonat pod Różą", by potem trafić na plan "M jak miłość", gdzie spędziła około siedem lat.

Swego czasu regularnie brylowała na eventach z Katarzyną Cichopek, lecz później odsunęła się od show-biznesu. Jednak nie zrezygnowała z aktorstwa, tylko przeniosła się na deski teatralne. Dziś jest jedną z osób, które tworzą zespół Teatru Kamienica założonego przez zmarłego pod koniec 2022 roku Emiliana Kamińskiego.

Katarzyna Cichopek i Andżelika Piechowiak
Katarzyna Cichopek i Andżelika Piechowiak © AKPA

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak wygląda teraz Andżelika Piechowiak?

Andżeliki Piechowiak nie mogło zatem zabraknąć na 15. urodzinach Teatru Kamienica, o którego byt aktualnie walczy wdowa po Kamińskim, Justyna Sieńczyłło. Zdjęcia ze ścianki są dowodem na to, że aktorka na przestrzeni kilkunastu lat niewiele się zmieniła. Nadal jest brunetką z przesympatycznym uśmiechem. A jak ubrała się na event?

Andżelika Piechowiak na 15. urodzinach Teatru Kamienica
Andżelika Piechowiak na 15. urodzinach Teatru Kamienica © AKPA | AKPA

Andżelika Piechowiak w stylizacji na wczesną wiosnę

Piechowiak postawiła przede wszystkim na płaszcz z kolorowym, kwiecistym printem, za sprawą którego wyglądała nieco ekscentrycznie. Do tego dobrała czarny szalik i skórzane kozaki w tym samym kolorze. Ostatnim elementem była ciemnozielona torebka typu saddle.

Właśnie w takim wydaniu aktorka zaprezentowała się na ściance. Widać, że trendy nie mają dla niej większego znaczenia. Nadrzędna jest wierność własnemu stylowi. I słusznie.

Andżelika Piechowiak w kwiecistym płaszczu
Andżelika Piechowiak w kwiecistym płaszczu © AKPA | AKPA

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP