Przyłapali go w nocnym klubie. Nie był sam

Przyłapali go w nocnym klubie. Nie był sam

Paweł Wilczak noc spędził w klubie
Paweł Wilczak noc spędził w klubie
Źródło zdjęć: © AKPA | Fot. Karol "Tarakum" Makurat
08.09.2023 09:09, aktualizacja: 08.09.2023 10:18

Paweł Wilczak był ostatnio widziany w jednym z modnych, warszawskich klubów. Według relacji tabloidu aktor zachowywał się niczym król parkietu, a dodatkowo otaczał go wianuszek kobiet. Czy jego związek z Joanną Brodzik znowu przechodzi kryzys?

Joanna BrodzikPaweł Wilczak pilnie strzegą swojej prywatności. Bardzo rzadko mówią o swoim związku, a medialne spekulacje o rozejściu się pary nie mają końca. Przed laty w wywiadzie dla "Twojego Stylu" przyznali, że zdarza im się prowadzić zażarte kłótnie.

"Oczywiście, że zdarzają się zgrzyty i kontrowersje. Pamiętam czas z dwóch, trzech lat po narodzinach chłopców, kiedy łatwo prowokowaliśmy stan zapalny. Niewyspani, zmęczeni, skakaliśmy sobie do oczu przez drobiazg. Kiedyś przyjaciółka domu była świadkiem awantury. Przerażona siedziała przy stole, gdy my wrzeszczeliśmy. ‘Boże, zaraz się rozstaniecie’, wyszeptała. Nic podobnego. Kłótnie są nam niezbędne, by oczyścić atmosferę" – skwitowała Brodzik.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zabawa do białego rana

Wszystko wskazuje na to, że Brodzik i Wilczak dają sobie wzajemnie sporo luzu. Aktor był bowiem ostatnio widziany w jednym z popularnych miejsc imprezowych na mapie Warszawy. "Żywiołowo tańczył i chętnie rozmawiał z kobietami, szczególnie jedna zwróciła jego uwagę, widać było, że bawi się świetnie" – podsumował informator "Super Expressu". Tabloid podał również, że Wilczak skończył imprezować dopiero o czwartej nad ranem. Czy taka sytuacja przyniesie negatywne konsekwencje?

Brodzik i Wilczak – historia związku

Warto przypomnieć, że Joanna Brodzik i Paweł Wilczak poznali się w 2002 roku na planie sitcomu "Kasia i Tomek", który zdobył ogromną popularność wśród widzów. Koleżeństwo z planu niedługo potem przekształciło się w miłość. Związek Brodzik i Wilczaka trwa już od około 20 lat, lecz para nigdy nie wzięła ślubu. W 2008 roku powitała natomiast na świecie bliźniaki – Jana oraz Franciszka. Aktorzy bardzo dbają o prywatność swojej rodziny. Kilka lat temu media rozpisywały się na temat poważnego kryzysu w ich związku, który miała jednak zażegnać wspólna terapia.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta