Trwa ładowanie...

Marcin Perchuć przyszłą żonę poznał na uczelni. Był asystentem jej nauczyciela

Marcin Perchuć 30 czerwca 2022 roku skończył 49 lat. Przez 17 lat wraz z Anetą Todorczuk tworzył zgraną parę, która była stawiana za wzór wśród show-biznesowych duetów. Niestety małżeństwo nie przetrwało próby czasu, w 2019 roku doszło do rozwodu. Jak wyglądały początki tej znajomości?

Marcin Perchuć z Anetą Todorczuk w 2016 rokuMarcin Perchuć z Anetą Todorczuk w 2016 rokuŹródło: AKPA, fot: AKPA
d2qn16m
d2qn16m

Marcin Perchuć unika skandali i wiedzie życie raczej z dala od medialnych zamieszek. O aktorze zrobiło się nieco głośniej trzy lata temu, gdy na jaw wyszło, że rozwodzi się z żoną. Anetę Todorczuk poznał, gdy aktorka studiowała jeszcze na Akademii Teatralnej. Perchuć był asystentem profesora, który prowadził zajęcia właśnie dla roku Todorczuk.

"To nie było łatwe"

Aneta Todorczuk wyznała w rozmowie z "Claudią", że początki tej znajomości nie należały do najłatwiejszych.

d2qn16m

"Marcin był wtedy asystentem profesora, który prowadził zajęcia z moim rokiem. Studentka-nauczyciel - to nie było łatwe" - przyznała.

Relacja studentka-nauczyciel sprawiała, że para musiała zachować szczególną ostrożność. Marcin Perchuć oświadczył się wybrance, gdy ta była na trzecim roku studiów. Ślub postanowili wziąć, gdy zakończy naukę.

Para pobrała się. Później na świecie pojawiły się dzieci. Latami małżeństwo było stawiane za wzór i przykład tego, że w polskim show-biznesie istnieją trwałe związki.

"Szanujemy się nawzajem"

Po rozwodzie, do którego doszło w 2019 roku, Aneta Todorczuk rozmawiała z magazynem "Twoje Imperium". Aktorka przyznała, że mimo rozstania utrzymuje dobre relacje z byłym mężem, choć cała sytuacja była też trudna do przejścia.

d2qn16m

"Nie ukrywajmy, rozwód jest porażką. Związek z Marcinem dostarczył mi wielu przepięknych chwil, a podjęcie decyzji o rozstaniu było dla mnie niezwykle trudne, tak samo jak czas przed rozwodem, jak i po nim" - podkreśliła.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

"Kaprys losu": Marcin Perchuć opowiedział o odważnych scenach z Kingą Preis

d2qn16m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qn16m