Blisko ludziPutin wydał specjalne zalecenia dla rodziny? Na liście ma się znajdować Alina Kabajewa

Putin wydał specjalne zalecenia dla rodziny? Na liście ma się znajdować Alina Kabajewa

Putin zaapelował do rodziny o byciu gotowym na zejściu do bunkra?
Putin zaapelował do rodziny o byciu gotowym na zejściu do bunkra?
Źródło zdjęć: © Getty Images | Getty

05.10.2022 10:00, aktual.: 05.10.2022 11:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wedle przypuszczeń przekazywanych przez General SVR za pośrednictwem mediów społecznościowych Władimir Putin szykuje się na wiele różnych scenariuszy. Rosyjski dyktator miał uprzedzić rodzinę, że musi być gotowa do ewakuacji do bunkra. Na rzekomej liście miała znaleźć się "kochanka Putina".

Cały świat wstrzymuje oddech i liczy na to, że groźby prezydenta Rosji o użyciu broni jądrowej nigdy nie zostaną zrealizowane. Sam Putin podczas wystąpienia z 21 września miał twierdzić, że "to nie jest blef" - Rosja ma użyć wszelkich środków, jeśli tylko jej "integralność terytorialna będzie zagrożona". Ukrainie niedawno udało się odbić cztery okupowane obwody, co, według Putina, ma być tego typu atakiem na jego państwo. Nic dziwnego, że działania prezydenta Rosji budzą coraz większy niepokój.

Wedle General SVR, czyli grupy, do której mają należeć byli agenci rosyjskich służb, Putin przestrzegł rodzinę o ewentualnej konieczności udania się do schronów. Na liście osób wskazanych przez prezydenta Rosji ma się znajdować jego rzekoma kochanka.

Spekulacji na ten temat nie brakuje. Alina Kabajewa jest kochanką Putina?

Informacje o rzekomych powiązaniach Władimira Putina i Aliny Kabajewej sięgają 2008 roku. "Moskowskij Korespondent" napisał wówczas, że na jaw wyszedł związek gimnastyczki i prezydenta Rosji. Szybko po publikacji artykułu magazyn został zamknięty. Oficjalnym powodem tej decyzji miały być problemy finansowe gazety. To jednak nie koniec plotek o rzekomym romansie.

Po tym jak Putin w 2013 roku rozwiódł się z Ludmiłą, Nawalny miał stwierdzić, że szybko ponownie zawarł związek małżeński, właśnie z Aliną Kabajewą. "Page Six" dotarło natomiast do informacji na temat ciąż Kabajewej, która miała urodzić rosyjskiemu prezydentowi czworo dzieci. Nieco inne informacje podał "Sonntagszeitung", według którego para doczekała się jedynie dwóch synów.

Władimir Putin umieści bliskich w bunkrze?

Samo położenie bunkra jest oczywiście ściśle tajne. Jednak od początku ataku Rosji na Ukrainę krążą plotki, że schronienie Putina ma znajdować się gdzieś w górach Jamantau. Według tych założeń bunkry są niedaleko Uralu Południowego. To właśnie w tym rejonie, a dokładniej między Magnitogorskiem, Ufą a Czelabińskiem istnieje miasto Mieżgorje zajmowane jedynie przez rosyjskie wojsko.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także