Blisko ludziRacewicz odzyskała obrączkę męża. Złodzieje ukradli ją na oczach dziecka

Racewicz odzyskała obrączkę męża. Złodzieje ukradli ją na oczach dziecka

Racewicz odzyskała obrączkę męża. Złodzieje ukradli ją na oczach dziecka
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Karolina Błaszkiewicz

03.07.2017 14:42, aktual.: 04.07.2017 16:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

- "Wyszła z domu", ale do mnie wróciła - mówi dziennikarka o obrączce męża, który zginął 10 kwietnia. 9 miesięcy wcześniej zrozpaczona pisała, że ktoś włamał się do jej mieszkania i bez skrupułów okradł z najważniejszego dla niej symbolu. Do tego świadkiem zdarzenia był kilkuletni syn Racewicz i Pawła Janeczka.

"Byli w moim domu, zabrali biżuterię, bezcenną dla mnie obrączkę z datą ślubu, sto innych rzeczy, wartościowych, ważnych... - informowała na Facebooku we wrześniu 2016 r. - Najgorsze, porażające i paraliżujące do szpiku kości jest to, że widział ich mój Syn. Nie, nie chcę opisywać, co teraz czuje ośmioletni chłopiec i jak bardzo jest przerażony" - można było przeczytać na facebookowym profilu Racewicz. Wdowa po oficerze BOR była załamana. Obrączka męża to jedna z niewielu rzeczy, jakie jej po nim zostały.

Paweł Janeczek w chwili śmierci miał zaledwie 37 lat. Ochraniał prezydenta Lecha Kaczyńskiego i razm z nim zginął w katastrofie samolotu lecącego do Smoleńska. Racewicz udzieliła później kilku poruszających wywiadów, w których z rozżewnieniem wspominała męża. Racewicz udzieliła później kilku poruszających wywiadów, w których z rozrzewnieniem wspominała męża.

Poznali się w powietrzu i natychmiast znaleźli wspólny język. Niedługo później wzięli ślub, na świat przyszło ich jedyne dziecko - Igor. Dziś dziennikarka układa sobie życie u boku młodszego partnera, ale o zmarłym mężu nie chce zapominać. Cieszy się, że obrączka znów jest na wyciągnięcie ręki. - Odnalazła się w dość zaskakujących okolicznościach, o których wolałabym nie mówić. Że tak powiem, „wyszła z domu”, ale do mnie wróciła - mówi "Faktowi".

Zobacz także: Joanna Racewicz o show biznesie

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także