GwiazdyRelacja Mariny Łuczenko-Szczęsnej łamie serce. Artystka modli się o Ukrainę

Relacja Mariny Łuczenko-Szczęsnej łamie serce. Artystka modli się o Ukrainę

Marina modli się o Ukrainę
Marina modli się o Ukrainę
Źródło zdjęć: © Instagram | @marina_official
24.02.2022 14:41, aktualizacja: 25.02.2022 12:35

Marina Łuczenko-Szczęsna opublikowała na swoim InstaStory wzruszającą relację. Na czarnym tle możemy zobaczyć emotikonę złamanego serca, flagę Ukrainy oraz złożone ręce. Wokalistka modli się o kraj, z którego pochodzi.

Choć Marina Łuczenko-Szczęsna zdobyła największą popularność w Polsce, mało kto wie, że ma ukraińskie korzenie. Artystka urodziła się w Winnicy (dzisiejsza Ukraina), a w wieku dwóch lat przeprowadziła razem z rodzicami i bratem do Polski, skąd pochodzą jej dziadkowie. Z uwagi na dramatyczną sytuację Ukrainy, na terenie której rozpoczęto wojnę, udostępniła na swoim InstaStory łamiącą serce relację.

Marina modli się o Ukrainę

Emotikona złamanego serca, flaga Ukrainy oraz złożone ręce. A to wszystko na czarnym tle. To właśnie tak wygląda najnowsza relacja na Instagramie Mariny Łuczenko-Szczęsnej, która postanowiła tym okazać swój smutek oraz wsparcie dla rodzinnego kraju. Marina jest wstrząśnięta sytuacją na Ukrainie i nie chce tego ukrywać przed fanami i obserwatorami w mediach społecznościowych.

Marina modli się o Ukrainę
Marina modli się o Ukrainę © Instagram | @marina_official

Polskie gwiazdy wspierają Ukrainę

Światowe media już od kilku dni żyją tematem tragicznej sytuacji na Ukrainie, a dziś media społecznościowe wypełniają posty, w których także polskie gwiazdy solidaryzują się z obywatelami Ukrainy. Wśród nich m.in. Hanna Lis, Julia Kamińska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Maffashion czy Matylda Damięcka. Nie brakuje wzruszeń, słów oburzenia i pytań o to, dlaczego w XXI wieku ktoś świadomie decyduje się na wojnę.

"Sercem z Ukrainą. Ale serce tu już nie wystarczy. Zachód przespał inwazję i aneksję Krymu, teraz mamy tego skutki. Wojnę w sercu Europy. Myślę (z bólem), że analogie z 1939 rokiem są uprawnione. Atak na Ukrainę to atak na cały świat Zachodu i jego wartości. Zachód musi powstrzymać Putina" - napisała na swoim profilu Hanna Lis.

"Jestem przerażona" - podsumowała pod najnowszym zdjęciem na Instagramie Julia "Maffashion" Kuczyńska.

Wszystkie wpisy wywołały lawinę komentarzy. Internauci wspierają Ukrainę w tych trudnych chwilach.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.