GwiazdyNowe grafiki Matyldy Damięckiej. Odnoszą się do Putina i "Tłustego czwartku"

Nowe grafiki Matyldy Damięckiej. Odnoszą się do Putina i "Tłustego czwartku"

Matylda Damięcka o Putinie i "Tłustym czwartku"
Matylda Damięcka o Putinie i "Tłustym czwartku"
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram
24.02.2022 10:39, aktualizacja: 24.02.2022 11:29

Matylda Damięcka udostępniła na swoim profilu na Instagramie nowe grafiki, którymi tym razem odniosła się do sytuacji związanej z rozpoczętą przez Władimira Putina wojną z Ukrainą, jak również do "Tłustego czwartku". "Zawsze w punkt. Jesteś niesamowita" - piszą internauci.

Media na całym świecie od wczesnego poranka żyją tylko jednym tematem - rozpoczętą przez Władimira Putina wojną z Ukrainą. Choć sprawa ta jest na językach wielu już od dobrych kilku dni, tego dnia obawiali się wszyscy. W mediach społecznościowych nie brakuje wpisów, w których internauci deklarują swoje wsparcie dla Ukrainy. Matylda Damięcka odniosła się do tej dramatycznej sytuacji poprzez nowe, emocjonujące grafiki.

Damięcka o Putinie i "Tłustym czwartku"

Matylda Damięcka poprzez swoje autorskie prace potrafi oddać naprawdę ogromne emocje. Graficzka udostępniła na swoim profilu na Instagramie nowe "dzieła", którymi, co nie jest zdziwieniem, odniosła się zarówno do samego Władimira Putina, jak i dzisiejszego święta - "Tłustego czwartku". Połączyła to, jak zawsze, w genialny sposób.

"Pączkin. Pomyśl, że jedząc pączki robisz naturalne zapasy na nadchodzące czasy" - napisała pod postem.

"Zawsze w punkt"

Nowe grafiki Damięckiej, którą wyłącznie na Instagramie obserwuje 220 tys. osób, wywołały lawinę komentarzy i ogromne poruszenie. Internauci piszą, że graficzka nie mogła lepiej oddać emocji, które aktualnie znajdują się w każdym z nas, a jak zawsze zrobiła to "w punkt". Nie jest tajemnicą, że ma do tego prawdziwy i wyjątkowy talent.

"Ja się tylko zastanawiam: jak? Jak można wpaść na takie świetne pomysły?", "Uwielbiam pani prace! Dziękuję za te wszystkie miłe zaskoczenia pani perspektywą w rysunku", "Bezbłędna", "Człowiek z pustym sercem jak ten pączek i równie napompowanym ego jak policzki", "Genialna. Twój geniusz jest nieprawdopodobny", "Zawsze w punkt", "Coś pięknego w tym podłym dniu..." - czytamy w komentarzach.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.