"Rolnicy. Podlasie": Poszło o alkohol. Upokarzające słowa usłyszała cała Polska

"Rolnicy. Podlasie" - tak rolnicy naprawiali okno
"Rolnicy. Podlasie" - tak rolnicy naprawiali okno
Źródło zdjęć: © YouTube | YouTube

01.03.2023 10:17, aktual.: 01.03.2023 10:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na gospodarstwie Gienka z Plutycz doszło do pewnej usterki. W pokoju, w którym śpi rolnik, stłukła się szyba. Na pomoc koledze ruszył inny uczestnik programu, który nie gryzł się w język, komentując całe zajście.

Program "Rolnicy. Podlasie" przyciąga przed telewizory duże grono widzów. Reality show pokazuje, z jakimi wyzwaniami na co dzień mierzą się mieszkańcy podlaskich wsi. Ostatnio pewne wyzwanie miał przed sobą Gienek z Plutycz, który zdecydował się poprosić innego rolnika o pomoc. Ten, choć ochoczo zabrał się do działania, skorzystał z okazji, aby dopiec koledze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Biednemu zawsze wiatr w oczy"

W trakcie dość silnej wichury w domu Gienka stłukła się szyba. Mieszkaniec Plutycz postanowił poprosić o pomoc Waldka, aby uporać się z tym dość naglącym problemem. Do wymiany była cała okienna rama.

W odcinku "Rolników..." mieliśmy okazję zobaczyć, jak przebiega wymiana takiego okna, a także posłuchać dialogu, który nawiązał się pomiędzy panami. Zdemontowana okienna rama została przewieziona na podwórko Waldka. Następnie konieczne było oczyszczenie ramy, w celu pozbycia się starego kitu. W tym momencie Waldek spytał się Gienka, co trzeba wlać do zbiornika.

- A ja myślałem, że tu trzeba zalać spiryt - żartobliwie stwierdził Waldek.
- Ty całe życie k... tylko gadasz o piciu, a coś dobrego nie - podsumował mężczyznę Waldek.

Na tym jednak nie zakończyła się dyskusja między rolnikami.

"Parę złotych zawsze zarobisz"

Dalsze prace naprawcze wyglądały następująco: Walek montował nową szybę, a Gienek podawał znajomemu gwoździe. Działania zakończyły się sukcesem - odnowione okno było gotowe do montażu. Na sam koniec Walek nie był w stanie powstrzymać się przed nieco kąśliwym stwierdzeniem.

- Ty w każdej chwili jak zechcesz, te wkręty wykręcisz. Okno wyciągniesz i schowasz do kurnika, gdzie kury znowu obsr... Na drugi rok znów mnie zaprosisz - podsumował Walek.
Rolnicy naprawiają okno
Rolnicy naprawiają okno© YouTube | Screen YouTube
- Parę złotych zawsze zarobisz - odparł pięknym za nadobne Gienek.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (60)
Zobacz także