Rozstała się z milionerem. Nadal drży o ich córki

Joanna Liszowska mówi o swoich córkach
Joanna Liszowska mówi o swoich córkach
Źródło zdjęć: © AKPA

07.02.2023 15:46, aktual.: 07.02.2023 17:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Liszowska przez lata była w związku ze szwedzkim milionerem. Owocem tego małżeństwa są dwie córki. Czy aktorka jest spokojna o ich przyszłość? Okazuje się, że jedna kwestia spędza jej sen z powiek. - Pojawia się troska i lęk - stwierdziła.

Ma na koncie wiele ról filmowych, teatralnych i musicalowych, ale to kreacje serialowe przyniosły jej największą rozpoznawalność. Joanna Liszowska grała w "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Kryminalnych" czy "Przyjaciółkach". Kilkanaście lat temu wygrała też program muzyczny "Jak oni śpiewają".

Joanna Liszowska ma dwie córki. Zdradziła, czego się obawia

Niedawno do kin wszedł thriller erotyczny "Pokusa" z jej udziałem. Grana przez nią Marta to kobieta sukcesu, która musi zmierzyć się z szantażem. Ktoś grozi, że ujawni nagraną przez nią przed laty sekstaśmę. - Jesteś mamą dwóch wspaniałych córek, czy martwisz się o nie, że przychodzi im żyć w trochę gorszym świecie, jeśli chodzi o młodość i poznawanie świata, niż jeszcze kilka lat temu? - zapytała ją dziennikarka "Super Expressu", nawiązując do trudnej historii filmowej bohaterki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Nie wiem, czy kilkanaście lat temu było bezpieczniej. Może o pewnych rzeczach się nie mówiło. W każdym świecie, w każdej relacji pokusy i zagrożenia się pojawiają. Niebezpieczni ludzie krążą w każdym środowisku. Oczywiście, że się obawiam jako matka dziewczynek. Kiedy kobieta staje się matką, pojawia się troska i lęk, który będzie jej towarzyszył do samego końca - stwierdziła Liszowska.

Rodzice Emmy i Stelli nie są już razem

Czy będzie zniechęcać swoje córki, gdyby zamarzyły o karierze aktorskiej? - To jest ich życie. Ja mogę tylko uświadamiać je, jakie są różne strony tej pracy. Ten zawód jest fantastyczny, ale też niesie za sobą różne inne rzeczy. Jakąkolwiek decyzje podejmą odnośnie do swojej przyszłości, nam rodzicom pozostaje tylko dzieci wspierać - powiedziała.

Joanna Liszowska od 2009 roku była związana ze szwedzkim przedsiębiorcą, Olą Serneke, z którym ma dwie córki - Emmę oraz młodszą Stellę. Zawarte rok później małżeństwo rozpadło się w 2018 roku.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)
Zobacz także