Trwa ładowanie...

Alina Kabajewa wystąpiła publicznie. O wojnie nawet nie wspomniała

Alina Kabajewa to domniemana partnerka prezydenta Rosji. 39-latka rzadko występuje publicznie. Jej ostatnie wystąpienie odbiło się w sieci szerokim echem. Tym bardziej że kobieta ani słówkiem nie wspomniała o tym, co dzieje się w Ukrainie.

Alina Kabajewa przemówiła podczas uroczystościAlina Kabajewa przemówiła podczas uroczystościŹródło: Getty Images, fot: Sasha Mordovets
d5ym04i

Od lat po mediach krążą spekulacje odnośnie do tego, kim dla Władimira Putina jest Alina Kabajewa. Uważa się, że 39-letnia była gimnastyczka jest partnerką prezydenta Rosji, o czym w ojczyźnie Aliny nikt głośno i wprost nie może mówić. Kabajewa popiera rządy Putina, ale bardzo rzadko zabiera głos w przestrzeni publicznej. Ostatnio zrobiła jednak wyjątek i pojawiła się na otwarciu nowego centrum gimnastycznego. Domniemana partnerka Putina powiedziała kilka słów, ani razu nie poruszając w przemowie tego, co dzieje się w Ukrainie.

Dawno niewidziana Kabajewa przemówiła. "Rosja to kraj wielkich możliwości"

Alina Kabajewa w nowym centrum gimnastycznym w Soczi zwróciła się do zebranych w kilku słowach. Na próżno jednak w jej przemowie szukać odniesień do tego, co dzieje się na świecie, a za co odpowiada Rosja na czele z  Putinem. Medalistka olimpijska ani słowem nie wspomniała o poległych na wojnie rosyjskich żołnierzach. Nie powiedziała też nic na temat plotek dotyczących zdrowia prezydenta. Głównym tematem przemowy Kabajewej było... wychwalanie Rosji.

"Kiedy uprawiałam gimnastykę i byłam lekkoatletką, nie mogłam nawet marzyć o takich warunkach, jakie macie w tym nowym ośrodku szkolenia sportowego. Ale życie pokazuje, że niemożliwe staje się możliwe. A Rosja to kraj wielkich możliwości" - przytacza wypowiedź Rosjanki Daily Mail.

Brytyjski portal dodaje, że moskiewskie media od 15 lat nie mogą nic pisać o związku byłej lekkoatletki oraz prezydenta Rosji, ani o rzekomych dzieciach, których się doczekali.

Związek, o którym nikt nie może mówić, ale widzą o nim wszyscy

Donosy o tym, co ma łączyć Putina i Kabajewę krążą w sieci od lat. Pierwsze wzmianki o parze pojawił się w 2008 roku. Pierwszy o tym romansie napisał "Moskowskij Korespondent". Magazyn został zamknięty praktycznie od razu po publikacji tego artykułu. Oficjalnym powodem miały być problemy finansowe.

d5ym04i

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Czy Putin zostanie obalony? Miller o dwóch możliwościach

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d5ym04i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d5ym04i