Są małżeństwem od 6 lat. Nie śpią ze sobą od dekady

Są małżeństwem od 6 lat. Nie śpią ze sobą od dekady

Od 10 lat nie sypia ze swoim mężem
Od 10 lat nie sypia ze swoim mężem
Źródło zdjęć: © Instagram.com | edwina_b
24.04.2024 15:44, aktualizacja: 24.04.2024 17:20

Edwina Bartholomew wraz z mężem zdecydowała się na niecodzienną umowę. Mimo faktu, że od kilku lat są szczęśliwym małżeństwem, para postanowiła, że nie będą sypiać w jednym łóżku. To jednak jeszcze nie koniec. Zakochani zdecydowali, że będą mieszkać w osobnych domach.

Edwina Bartholomew to australijska dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która zaskoczyła swoich fanów informacją na temat życia prywatnego. 40-latka i jej mąż Neil Varcoe sami nazywają swoją decyzję jako "rozwód przez sen".

Okazuje się, że małżonkowie od zeszłego roku śpią w osobnych domach. Co więcej, dziennikarka zaznaczyła, że jeszcze zanim zdecydowali się na ten krok, przez blisko 10 lat nie dzielili sypialni.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jej mąż zajął się rolnictwem

"Spaliśmy w oddzielnych pokojach na długo przed ślubem i tuż przed narodzinami naszych dzieci" - wyznała w jednym z programów Edwina Bartholomew. Chociaż początkowo dziennikarka była sceptyczna, z czasem zrozumiała, że to będzie najlepsze rozwiązanie, zarówno dla niej, jak i jej męża.

Edwina przyznała, że jej mąż zdecydował się przenieść poza miasto, zaś ona i dwójka ich dzieci mieszkają w centrum. W każdy weekend spędzają wspólnie czas w jednym z domów lub spotykają się w połowie drogi. 

- Za każdym razem, gdy się spotykamy, czuję się jak na lotnisku w scenie z filmu "To właśnie miłość". Niemalże jakbyśmy obejmowali się w zwolnionym tempie i czuli się jak nowożeńcy - zaznaczyła dziennikarka.

Mąż Edwiny przez wiele lat pracował w Twitterze, jednak po zmianie właściciela postanowił, że zajmie się pracą na farmie z XIX wieku, którą małżeństwo kilka lat temu starannie odrestaurowało.

Neil Varcoe przez 20 lat był dziennikarzem i dyrektorem ds. technologii, jednak postanowił odejść z pracy w mediach cyfrowych i zająć się pełnoetatową pracą w rolnictwie.

"W tygodniu będę tęsknił za rodziną"

Mąż 40-latki napisał na swoim Instagramie, że chociaż będzie mu brakowało rodziny w ciągu tygodnia, to jest podekscytowany szansą zbudowania własnego biznesu od zera.

Okazuje się, że pomysł na osobne mieszkanie wyszedł od Edwiny. Prezenterka telewizyjna zdradziła jednak, że i ona, i jej mąż mają zupełnie inne poranne przyzwyczajenia, a spanie w osobnych sypialniach pomaga "utrzymać ich miłość przy życiu". 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Materiały WP
Materiały WP© Materiały własne
Źródło artykułu:WP Kobieta