Trwa ładowanie...

Sandra Kubicka nie spędzi świąt z Baronem. Celebrytka podała powód

Sandra Kubicka i Baron nie spędzą razem Wielkanocy. Celebrytka wytłumaczyła całą sytuację w rozmowie z portalem Jastrząb Post. Modelka wyjaśniła, skąd taka decyzja. Jej argument zdaje się być bardzo rozsądny.

Kubicka i Baron Wielkanoc spędzą osobno Kubicka i Baron Wielkanoc spędzą osobno Źródło: AKPA, fot: AKPA
dxujyu0
dxujyu0

Związek modelki oraz muzyka wywołuje sporo emocji wśród fanów. Zakochani starają się spędzać każdą wolną chwilę razem, jednak nie spotkają się podczas zbliżających się świąt. Sandra zdradziła powód tej decyzji i wspomniała o rodzinie Barona.

Osobna Wielkanoc Kubickiej i Barona. Modelka wyznała, skąd ta decyzja

Sandra wyznała w rozmowie z Jastrząb Post, że tegoroczną Wielkanoc spędzi sama. Modelka zaznaczyła, że nie przywiązuje zbyt dużej uwagi do tych świąt, a wolne chce wykorzystać na regenerację; ostatnie tygodnie były dla Kubickiej wyjątkowo zabiegane.

dxujyu0

- Od półtora miesiąca nie miałam ani jednego dnia wolnego. Nawet w weekendy wylatywałam służbowo. Wyjeżdżam nagrywać platformę. Jak wrócę, chciałabym posiedzieć na kanapie, nie robić nic. W Stanach Zjednoczonych nie obchodzi się świąt, ja tak zostałam wychowana. Wiem, że tutaj jest inaczej. Alek będzie spędzał ze swoją rodziną. Ja, jeżeli nie pojadę do Łodzi, to będę na kanapie. Święta Bożego Narodzenia spędzaliśmy razem. To są dla mnie ważniejsze święta. Mamy siebie 24 godziny na dobę. Wytrzymam bez niego dwa dni - skomentowała celebrytka.

Wymarzone relacje z rodziną partnera

Sandra Kubicka przyznała też, że ma świetne stosunki z bliskimi ukochanego. Podczas udzielanego wywiadu nie szczędziła dosadnych słów, aby opowiedzieć o rodzinie Barona.

- Kocham jego siostrę. Jego siostra jest moją ziomalką, jest świetna. Tatę ma zaje*******. Cała rodzina utalentowana. Świetny brat. Jego babcię kocham. Babcię bierzemy na obiadki. Super - podkreśliła Kubicka.

Kontakt z rodziną bliskiej nam osoby jest bardzo ważny. Często bez dobrych relacji trudno jest zbudować związek. Jak widać, Kubicka i Baron mają solidne podstawy do tego, by ich więź tylko się umacniała.

dxujyu0

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Sandra Kubicka zapewnia: "Nigdy nie byłam aniołkiem Victoria's Secret!"

dxujyu0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxujyu0