Blisko ludziSarah Ferguson jest dumna z córek. W czuły sposób zwróciła się do świeżo upieczonego zięcia

Sarah Ferguson jest dumna z córek. W czuły sposób zwróciła się do świeżo upieczonego zięcia

Sarah  Ferguson z księżniczkami Beatrycze i Eugenią
Sarah Ferguson z księżniczkami Beatrycze i Eugenią
Źródło zdjęć: © Getty Images

22.07.2020 14:04, aktual.: 01.03.2022 13:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Księżniczka Beatrycze, najstarsza córka księcia Andrzeja i Sary Ferguson, kilka dni temu stanęła na ślubnym kobiercu. Teraz jej matka, księżna Yorku, opublikowała kilka słów na temat swoich córek oraz ich mężów. Ostatnie miesiące z pewnością nie były dla nich łatwe.

Gdy tylko w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia ze sekretnego ślubu Beatrycze włoskiego dewelopera Edoardo Mapellego Mozziego, brytyjskie tabloidy i oddani sympatycy od razu wychwycili dwa szczegóły dotyczące stroju panny młodej.

Ślub księżniczki Beatrycze

Mowa oczywiście o sukience i tiarze, które miała na sobie Beatrycze. 31-latka włożyła tę samą suknię, którą miała na sobie w 1947 roku jej babcia, królowa Elżbieta II. Z kolei historia tiary zdobiącej skronie księżniczki sięga czasów królowej Wiktorii. Królowa Elżbieta II dostała ją w dniu ślubu na od swojej babki, na szczęście. Patrząc na długość małżeństwa Elżbiety II i Filipa, śmiało można stwierdzić, że talizman zadziałał. Nic dziwnego, że królowa zdecydowała się pożyczyć tiarę swojej wnuczce.

Sarah Ferguson o córkach

Niedługo po ślubie córki jej matka zabrała głos. W najnowszym poście w mediach społecznościowych Ferguson przyznała, że zarówno podczas ślubu Eugenii i Jacka, jak i Beatrycze i Edoardo, przepełniała ją duma. Dodatkowo świeżo poślubionego małżonka starszej córki nazwała w dość uroczy sposób – "drogi Edo". Dodała, że ma najlepszych zięciów na świecie i jest niewyobrażalnie szczęśliwa, że może być matką tych dwóch dziewcząt.

Warto przypomnieć, że ostatni czas nie był łatwy dla księżnej Yorku i jej córek. Książę Andrzej, były mąż Sary i ojciec Beatrycze oraz Eugenii, jest podejrzewany o kontakty seksualne z nieletnimi. Jesienią ubiegłego roku Andrzej ogłosił, że wycofuje się z pełnienia obowiązków. Przyznał, że rezygnuje, ponieważ jego znajomość z Jeffreyem Epsteinem, amerykańskim miliarderem-pedofilem, stała się obciążeniem dla rodziny królewskiej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także