Trwa ładowanie...
Fit

Schudła 43 kilogramy i wyleczyła swoją niepłodność

41-letnia Julie Hadden może być inspiracją dla każdej kobiety, która zmaga się z otyłością i zdrowotnymi dolegliwościami, które z niej wynikają. Uczestniczka siódmej brytyjskiej edycji programu "Biggest Loser" (Dużo do stracenia) w wywiadzie udzielonym Oprah Winfrey opowiedziała o tym, jak jej życie zmieniło się po tym, jak zrzuciła ponad 40 kilogramów. Na tej zmianie jednak się nie skończyło.
Share
Schudła 43 kilogramy i wyleczyła swoją niepłodność
Źródło: Thinkstockphotos
d3wsnhw

41-letnia Julie Hadden może być inspiracją dla każdej kobiety, która zmaga się z otyłością i zdrowotnymi dolegliwościami, które z niej wynikają. Uczestniczka siódmej brytyjskiej edycji programu "Biggest Loser" (Dużo do stracenia) w wywiadzie udzielonym Oprah Winfrey opowiedziała o tym, jak jej życie zmieniło się po zrzuceniu ponad 40 kilogramów. Na tej zmianie jednak się nie skończyło.

W grudniu 2012 roku Brytyjka urodziła zdrową dziewczynkę. W tym fakcie nie byłoby nic dziwnego, bowiem wiele 40-letnich kobiet decyduje się na macierzyństwo, jednak Julie dokonała tego po 12 latach nieskutecznej walki z niepłodnością.

Co więcej, kobieta nie korzystała z żadnych leków i kuracji wspomagających - regularne miesiączki przywróciła sobie za pomocą zdrowej diety i regularnych ćwiczeń. Zanim jednak do tego doszło, dźwigała na sobie ciężar zbędnych 40 kilogramów i była daleka od dobrej formy.

d3wsnhw

Julie, która ma jeszcze dwójkę synów, w tym jednego adoptowanego, chciała już porzucić marzenia o trzecim dziecku, kiedy coś tknęło ją, by wziąć udział w programie "Wiele do stracenia". - To była dla mnie ostatnia szansa - wspomina kobieta. - Bez pomocy trenerów i dietetyczki po prostu bym sobie nie poradziła.

Jednak utrata kilkunastu kilogramów w trakcie trwania show nie wystarczyło ambitnej Brytyjce. Po jego zakończeniu na własną rękę kontynuowała systematyczne treningi i całkowicie zreformowała sposób odżywiania się. W ten sposób ogółem zgubiła ok. 43 kilogramów. Wtedy też odkryła, że znów jajeczkuje, co lekarze przypisali regeneracji jej organizmu oraz zrzuceniu nadwagi.

(fot. Dailymail.co.uk)

Obecnie Julie myśli nad sposobem, w jaki będzie się dzieliła swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi osobami, które zmagają się z otyłością. - Wierzę, że nic, co nam się przytrafia, nie dzieje się przypadkowo. Teraz chcę wpierać wszystkich, którzy potrzebują takiej pomocy, jaką ja otrzymałam - powiedziała Oprah Winfrey.

(mtr/sr), kobieta.wp.pl

POLECAMY:

* 10 najgorszych kobiecych nawyków*

* Kiedy pigułki antykoncepcyjne nie będą skuteczne?*

* Styl życia aż w jednej trzeciej wpływa na to, jak młodo wyglądasz*

* Dieta dobrych produktów*

d3wsnhw

Podziel się opinią

Share
d3wsnhw
d3wsnhw