Trwa ładowanie...
d2iafdn
Fit

Schudła 43 kilogramy i wyleczyła swoją niepłodność

41-letnia Julie Hadden może być inspiracją dla każdej kobiety, która zmaga się z otyłością i zdrowotnymi dolegliwościami, które z niej wynikają. Uczestniczka siódmej brytyjskiej edycji programu "Biggest Loser" (Dużo do stracenia) w wywiadzie udzielonym Oprah Winfrey opowiedziała o tym, jak jej życie zmieniło się po tym, jak zrzuciła ponad 40 kilogramów. Na tej zmianie jednak się nie skończyło.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Schudła 43 kilogramy i wyleczyła swoją niepłodność
(Thinkstockphotos)
d2iafdn

41-letnia Julie Hadden może być inspiracją dla każdej kobiety, która zmaga się z otyłością i zdrowotnymi dolegliwościami, które z niej wynikają. Uczestniczka siódmej brytyjskiej edycji programu "Biggest Loser" (Dużo do stracenia) w wywiadzie udzielonym Oprah Winfrey opowiedziała o tym, jak jej życie zmieniło się po zrzuceniu ponad 40 kilogramów. Na tej zmianie jednak się nie skończyło.

W grudniu 2012 roku Brytyjka urodziła zdrową dziewczynkę. W tym fakcie nie byłoby nic dziwnego, bowiem wiele 40-letnich kobiet decyduje się na macierzyństwo, jednak Julie dokonała tego po 12 latach nieskutecznej walki z niepłodnością.

Co więcej, kobieta nie korzystała z żadnych leków i kuracji wspomagających - regularne miesiączki przywróciła sobie za pomocą zdrowej diety i regularnych ćwiczeń. Zanim jednak do tego doszło, dźwigała na sobie ciężar zbędnych 40 kilogramów i była daleka od dobrej formy.

d2iafdn

Julie, która ma jeszcze dwójkę synów, w tym jednego adoptowanego, chciała już porzucić marzenia o trzecim dziecku, kiedy coś tknęło ją, by wziąć udział w programie "Wiele do stracenia". - To była dla mnie ostatnia szansa - wspomina kobieta. - Bez pomocy trenerów i dietetyczki po prostu bym sobie nie poradziła.

Jednak utrata kilkunastu kilogramów w trakcie trwania show nie wystarczyło ambitnej Brytyjce. Po jego zakończeniu na własną rękę kontynuowała systematyczne treningi i całkowicie zreformowała sposób odżywiania się. W ten sposób ogółem zgubiła ok. 43 kilogramów. Wtedy też odkryła, że znów jajeczkuje, co lekarze przypisali regeneracji jej organizmu oraz zrzuceniu nadwagi.

(fot. Dailymail.co.uk)
Podziel się

Obecnie Julie myśli nad sposobem, w jaki będzie się dzieliła swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi osobami, które zmagają się z otyłością. - Wierzę, że nic, co nam się przytrafia, nie dzieje się przypadkowo. Teraz chcę wpierać wszystkich, którzy potrzebują takiej pomocy, jaką ja otrzymałam - powiedziała Oprah Winfrey.

d2iafdn

(mtr/sr), kobieta.wp.pl

POLECAMY:

* 10 najgorszych kobiecych nawyków*

* Kiedy pigułki antykoncepcyjne nie będą skuteczne?*

d2iafdn

* Styl życia aż w jednej trzeciej wpływa na to, jak młodo wyglądasz*

* Dieta dobrych produktów*

Podziel się opinią

Share

d2iafdn

d2iafdn
d2iafdn