Trwa ładowanie...
d2iypef

Skandal na lekcji religii. Katechetka rozdała uczniom figurki płodów

Do skandalicznej sytuacji doszło podczas lekcji religii w jednym z bydgoskich liceów. Katechetka rozdawała nastolatkom plastikowe figurki przedstawiające ludzkie płody.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uczennice otrzymały figurki płodów
Uczennice otrzymały figurki płodów (Archiwum prywatne)
d2iypef

Na jednej z grup na Facebooku internautka opublikowała zdjęcia nietypowych figurek, które rozdawała licealistkom nauczycielka religii jednej z bydgoskich szkół. Podarunek oburzył rodziców.

Skandal na lekcji religii

Do zdarzenia miało dojść po obejrzeniu w kinie filmu "Nieplanowane". Internautka opublikowała w sieci zdjęcia figurki, którą córka jej przyjaciółki otrzymała na religii. Na zajęciach przeprowadzony został również wykład dotyczący aborcji. Katechetka miała powiedzieć uczniom, że z abortowanych płodów wykonuje się kosmetyki. Sztuczne płody zostały rozdane bez wiedzy i zgody rodziców. W woreczkach z figurkami znajdowały się wizytówki Bractwa Małych Stóp.

"W 10 tygodniu życia płodowego dziecko osiąga nawet 5 cm. Ukształtowane są rączki i nóżki, działają wszystkie organy. Na palcach widać linie papilarne i paznokcie. Dziecko reaguje na bodźce zewnętrzne, odczuwa podstawowe smaki oraz ból. Częstym odruchem jest ssanie palca" – głosił napis na karteczce dołączonej do figurki.

d2iypef
Figurka płodu Archiwum prywatne
Figurka płodu
Figurka rozdana na lekcji religii Archiwum prywatne
Figurka rozdana na lekcji religii
Wizytówka dołączona do figurki płodu Archiwum prywatne
Wizytówka dołączona do figurki płodu

Zobacz także: Ona vs on u… fryzjera

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2iypef

Podziel się opinią

Share

d2iypef

d2iypef