GwiazdySkandaliczna wypowiedź Jana Nowickiego. "W każdym drzemie pedofil"

Skandaliczna wypowiedź Jana Nowickiego. "W każdym drzemie pedofil"

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Źródło zdjęć: © AKPA
26.08.2021 14:16

Jan Nowicki jest cenionym aktorem i reżyserem teatralnym. Niestety nie zawsze trafnie ubiera swoje myśli w słowa. W sieci krąży nagranie sprzed lat, gdzie w bulwersujący sposób mówił o swojej córce.

Jan Nowicki już za życia stał się legendą polskiego kina i teatru. Zagrał ponad 200 ról i został odznaczony Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski.

Życie prywatne aktora obfitowało w wiele romansów i skandali. "Są ludzie skazani na samotność. Giedroyc to kiedyś tak pięknie nazwał: 'Ja się nie nadaję do szczęścia osobistego'. Może kimś takim jestem ja?" - mówił w mediach.

81-letni artysta nadal jest aktywny zawodowo i chętnie udziela się w mediach. Nowicki zaangażował się w akcję promowania szczepionek przeciw Covid-19 i szczerze opowiadał o osobistych dramatach spowodowanych pandemią koronawirusa.

Skandaliczne słowa

Niestety Jan Nowicki nie zawsze mówił z sensem. Teraz w sieci dużą popularność zyskuje fragment jego archiwalnej wypowiedzi. W 2011 roku aktor brał udział w panelu dyskusyjnym w ramach Przystanku Woodstock. Towarzyszył mu Andrzej Grabowski.

W pewnym momencie stwierdził, że "W każdym drzemie pedofil" - powiedział, a Grabowski wyraźnie poczuł się zdegustowany.

"To niesłychane, ile jest w nas grzechu. Kiedyś moja córka, której długo nie widziałem, miała chyba z 16, 17, może z 19 lat, biegła przez pole i goniła psa. W pewnym momencie wpadła na mnie, bo ja łowiłem ryby. I mówi: Tato, jak ty pięknie pachniesz. A ja mówię: no, mam te Anteusza Chanel, a ona mówi: Nie tato, ziemią, ziemią" - argumentował Jan Nowicki.

"Jezus Maria, jaka ona była piękna! Gdyby nie to, że religia, że poczucie grzechu..." - rozmarzył się.

Szokują słowa Nowickiego, ale też reakcje publiczności. Na nagraniu słychać śmiechy i brawa. W sieci nic nie ginie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Minister zdrowia Adam Niedzielski komentuje spot WP. „Najwyższy czas mówić językiem autentycznym”

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (127)