Kochliwy jak Królikowski. Z żadną partnerką nie był dłużej niż dwa lata

Kochliwy jak Królikowski. Z żadną partnerką nie był dłużej niż dwa lata

Antoni Królikowski skończył 35 lat
Antoni Królikowski skończył 35 lat
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
17.02.2024 10:03, aktualizacja: 17.02.2024 14:22

Rozstanie z żoną tuż przed narodzinami syna, praca przy organizacji skandalicznej pato-gali MMA i... kłopoty z prawem. W ostatnich latach przez życie Antoniego Królikowskiego przeszło wiele burz. 17 lutego 2024 roku aktor obchodzi 35. urodziny.

Antoni Królikowski, zaczynając swoją aktorską karierę, startował ze znanym nazwiskiem. Jego ojciec Paweł Królikowski, a także wuj Rafał od lat portretowali wielu filmowych i serialowych bohaterów, docenianych przez publiczność. Trudno się dziwić, że widzowie interesowali się również życiem prywatnym młodego Królikowskiego. W przeciągu kilku ostatnich lat nie brakowało w nim zawirowań.

Burzliwe związki i rozpad małżeństwa

Antoni Królikowski, zanim odnalazł się z obecną partnerką Izabelą, długo szukał drugiej połówki. Na swoim koncie ma związek m.in. Laurą Berszką, Katarzyną Sawczuk, Julią Wieniawą, a także Katarzyną Dąbrowską. Jednak żadna z tych relacji nie przetrwała dłużej, niż dwa lata. Fani twierdzili, że skaczący z kwiatka na kwiatek aktor po prostu należy do osób, którym niedane jest się ustatkować.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ślub Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego wydawał się sygnałem, że dotychczas niemogący się ustatkować celebryta, w końcu znalazł swoje miejsce na ziemi. Niedługo później okazało się, że świeżo upieczone małżeństwo spodziewa się dziecka. Niestety sielanka nie trwała długo.

Jeszcze przed przyjściem Vincenta na świat, Joanna i Antoni rozstali się. Na jaw wyszedł romans aktora z sąsiadką Opozdy. Po narodzinach syna jeszcze żona Królikowskiego przyznała, że ten nie płaci alimentów na dziecko.

"Wiem, że dla niektórych małżeństwo jest bardzo ważnym sakramentem, obietnicą. W moim kontekście, cokolwiek o tym powiem, to będzie żałosne. Małżeństwo w moim życiu nie wyszło. Jest mi przykro, ale tak wyszło" — wyznał później gwiazdor w podcaście "Wojewódzki&Kędzierski".

Medialna burza nabierała tempa - na Instagramie Antoniego pojawiły się nagrania zapłakanej Joanny. Celebryta twierdził, że zostały one udostępnione w wyniku ataku hakerskiego na jego konto.

Ogromne faux-pas z "galą" i zatrzymanie przez policję

Choć pojawiły się przeprosiny, promowanie przez Królikowskiego walk MMA, w której udział mieli wziąć sobowtóry prezydentów Ukrainy i Rosji jeszcze na długo zostanie nam w pamięci. Już sama zapowiedź eventu, która pojawiła się na Instagramie aktora, wywołała ogromną burzę wśród internautów.

"Promowanie gali skojarzeniami z tą okropną potworną wojną za naszą wschodnią granicą, było złą drogą. To było złe. Ponoszę tego konsekwencje i zrobię wszystko, żeby pomóc ofiarom wojny na Ukrainie. Obiecuję" - wyznał Królikowski, gdy zrozumiał, jak dużą gafę popełnił.

W 2023 roku Antoni nieraz zmierzył się z konsekwencjami swoich czynów. W sieci pojawiła się bowiem informacja, że celebrytę zatrzymała policja. Postawiono mu zarzut jazdy pod wpływem środków odurzających. Sam Królikowski twierdził, że posiłkował się jedynie medyczną marihuaną. Ostatecznie został skazany na rok ograniczenia wolności, 20 godzin prac społecznych. Otrzymał też zakaz prowadzenia pojazdów.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl