Rozwiodła się ze znanym mężem. Nowy związek wywołał sensację

Rozwiodła się ze znanym mężem. Nowy związek wywołał sensację

Miranda Kerr skończyła 41 lat (na zdjęciu w 2007 roku)
Miranda Kerr skończyła 41 lat (na zdjęciu w 2007 roku)
Źródło zdjęć: © AKPA
20.04.2024 10:06, aktualizacja: 20.04.2024 11:07

Miranda Kerr 20 kwietnia skończyła 41 lat. Australijska supermodelka ma na swoim koncie dwa małżeństwa. Po rozwodzie z Orlando Bloomem związała się z najmłodszym miliarderem na świecie, co wywołało spore poruszenie w mediach.

Miranda Kerr 20 kwietnia 2024 świętuje 41. urodziny. Jest bardzo prawdopodobne, że znana australijska modelka ten ważny moment spędzi ze swoimi najbliższymi: mężem i czworgiem dzieci.

O małżeństwach Kerr było dość głośno. Jej pierwszym wybrankiem był aktor Orlando Bloom, z którym pobrała się w lipcu 2010 roku. Para doczekała się syna Flynna, który przyszedł na świat niecały rok później. W 2013 świat obiegła wiadomość o kilkumiesięcznej separacji, a później rozwodzie Kerr i Blooma. Supermodelka cztery lata później ogłosiła, że znów jest mężatką. Kim jest jej wybranek?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Supermodelka i miliarder

Związek Mirandy Kerr i Evana Spiegela był niemałą sensacją. Twórca aplikacji Snapchat w 2015 roku był uznawany za najmłodszego miliardera na świecie. Spiegel jest młodszy od Kerr o siedem lat. Para udowadnia, że różnica wieku nie jest żadną przeszkodą do tego, by stworzyć udany związek.

Miranda Kerr z narzeczonym Evanem Spiegelem, rok 2024
Miranda Kerr z narzeczonym Evanem Spiegelem, rok 2024© Getty Images | Victor Boyko

W 2017 roku pojawiła się informacja o ślubie zakochanych. Zaledwie rok później na świecie powitali na świecie pierwszego syna Harta. Drugi syn małżeństwa, Myles, przyszedł na świat w 2019 roku, a najmłodszy Pierre Kerr - na początku 2024.

Zaskakujące wyznanie

Niedługo po ogłoszeniu zaręczyn z Evanem Spiegelem Miranda Kerr udzieliła szczerego wywiadu brytyjskiemu wydaniu "The Times". Jej słowa o wstrzemięźliwości seksualnej mogły mocno zaskoczyć. Dziennikarka wspomnianego dziennika spytała, czy para planuje już dzieci.

"Na ten moment nie. Nie wcześniej, niż po ślubie. Mój partner ma bardzo tradycyjne podejście. Nie możemy... Mam na myśli, że po prostu czekamy" - tłumaczyła w 2017 roku modelka, dając do zrozumienia, że wraz ze Spiegelem czekają z seksem, aż będą po ślubie.
Miranda Kerr skończyła 41 lat
Miranda Kerr skończyła 41 lat© Getty Images | 2023 Patrick McMullan

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta