Trwa ładowanie...

Śliczne kubki na prezent. Kosztują mniej niż 20 złotych, a będą używane z przyjemnością

Kawa, herbata, woda - sięgamy po nie kilka razy dziennie, lecz często w brzydkich, wyszczerbionych czy brudnych już od osadu kubkach. Tymczasem nowy, ładny, zabawny lub praktyczny kubek jest dobrym pomysłem na mikołajkowy lub świąteczny prezent. Jeśli dobrze go dobierzesz, może stać się dla obdarowywanej osoby tym ulubionym.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kubek towarzyszy nam często przez cały dzień
Kubek towarzyszy nam często przez cały dzieńŹródło: 123RF.COM
d2b9lfr

Jeśli szukasz niewielkiego, ale przyjemnego dla oka i w użytku prezentu, wybierz kubek. To niezobowiązujący podarunek, który przyda się bardziej, niż myślisz. To też bezpieczny wybór, bo kubków używa każdy. Często bywają sytuacje, w których chcesz podarować komuś coś niewielkiego, lecz nie możesz wymyślić, co to może być. Równie podstępne są sytuacje w pracy, na przykład przy mikołajkowym losowaniu - kiedy losujesz kogoś, kogo nie znasz zbyt dobrze, wybór trafionego prezentu może być trudny. Kubek wtedy sprawdzi się doskonale - kto wie, może od tego momentu w kubku od ciebie będzie pita codzienna kawa?

Kubków na rynku jest wiele. W sklepach znajdziemy takie ze zdjęciami, nadrukami, napisami czy wzorkami. Najważniejsza jest ich jakość - szukaj takich, których metoda nadruku dopuszcza zmywanie kubków w zmywarce. Oznacza to, że został on wtopiony w materiał kubka i przetrwa zdecydowanie dłużej. W zależności od tego, komu chcesz wręczyć prezent i ile o tej osobie wiesz, możesz wybrać taki, który nawiąże do ich zainteresowań. Bez problemu dobierzesz coś, co pasuje. Równie dobry będzie ten, który jest uniwersalny. Za użyteczny i ładny kubek nie musisz płacić fortuny. Nasze propozycje nie przekraczają 20 złotych, a wyglądają świetnie. Nasze inspiracje pomogą ci wybrać ten, który będzie idealny.

Zobacz też: Kurkumowe latte, czyli sposób na odporność i energię

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2b9lfr

Podziel się opinią

Share
d2b9lfr
d2b9lfr