Trwa ładowanie...

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek powitali na świecie pierwsze dziecko

Wszyscy wielbiciele programu zagorzale kibicowali tej parze. Okazało się, że przeczucia widzów były słuszne. Agnieszka i Wojtek po zakończeniu eksperymentu postanowili zostać razem. Ich uczucie rozkwitło, czego dowodem jest fakt, że właśnie zostali rodzicami.

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu..." zostali rodzicami Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu..." zostali rodzicami Źródło: Instagram, fot: agnieszka_lyczakowska
d2ug2f3

Agnieszka i Wojtek stworzyli niesamowicie zgrany duet. Stali widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z pewnością pamiętają tę parę, która pojawiła się we czwartej edycji programu. Zaaranżowane małżeństwo przetrwało, a szczęśliwi partnerzy latem 2021 roku odnowili przysięgę. Relacja weszła właśnie na kolejny poziom. Na świecie pojawiło się bowiem pierwsze dziecko połączonej w programie dwójki.

Mają kolejny powód do radości. Zostali rodzicami!

Zarówno Agnieszka Łyczakowska, jak i Wojtek Janik nie mają problemu z dzieleniem się wesołymi nowinami w sieci. Dzięki uczestnictwu w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" obydwoje nie tylko odnaleźli miłość, lecz także zdobyli sporą popularność. Dziś małżeństwo pozostaje w kontakcie z fanami dzięki social mediom oraz kanałowi na platformie YouTube. To właśnie tam wielbiciele programu mogą zobaczyć, jak wygląda życie uczestników po zakończeniu czwartej edycji show. Informacja o narodzinach wyczekiwanego dziecka pojawiła się jednak najpierw na Instagramie.

d2ug2f3

"Jest z nami Antosia-Tosia, jak kto woli, urodziła się 4.01.2022 o 14:45 siłami natury. Dostała dziesięć punktów i jest największym naszym szczęściem" - chwaliła się świeżo upieczona mama.

Z dalszej części wpisu można dowiedzieć się, że poród nie należał do najprostszych i trwał aż 15 godzin. Uczestniczka czwartej edycji "Ślubu..." znalazła się w szpitalu już trzeciego stycznia. Na szczęście cała rodzina jest już w komplecie. Pozostaje życzyć całej trójce wiele radości!

Program pomaga odnaleźć miłość

Związek Agnieszki i Wojtka jest doskonałym przykładem na to, że produkcje takie jak "Ślub od pierwszego wejrzenia" mają sens i naprawdę mogą przysłużyć się do odnalezienia drugiej połówki. Tak piękne wydarzenie, jakie miało miejsce w życiu tej pary, jest tego najpiękniejszym dowodem.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", które się rozstały

d2ug2f3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ug2f3