"Ślub od pierwszego wejrzenia". Smutny finał żartu uczestniczki

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Smutny finał żartu uczestniczki

Separacja w australiskim show
Separacja w australiskim show
Źródło zdjęć: © YouTube | YouTube
12.12.2022 15:24, aktualizacja: 12.12.2022 15:51

Hayley, jedna z uczestniczek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żartobliwie wyraziła się o zarobkach swojego męża. Mężczyzna najwyraźniej nie mógł tego przełknąć. Niewinny żart skończył się oburzeniem Davida i szybką decyzją dotyczącą przyszłości związku z wybranką.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który na całym świecie budzi mnóstwo emocji. Ostatnio widzowie australijskiej odsłony tego reality show byli świadkami poważnych dyskusji i wielkich kłótni wywołanych przez niewinne żarty. Jeden z uczestników poczuł się poniżony przez swoją żonę, która w podróży poślubnej wypomniała mu jego zarobki.

Zażartowała z jego zarobków. Od razu zdecydował się na ten krok

Hayley i David postanowili spróbować odnaleźć miłość w australijskiej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Show na ekranach w Australii nieco różni się od polskiej edycji. W zagranicznym wydaniu uczestnicy poznają się na wspólnych przyjęciach, dzięki czemu mają możliwość wymienienia się doświadczeniami z innymi parami. W ósmym odcinku już siódmej australijskiej edycji, podczas jednej z takich wspólnych imprez, jedna z par przyznała, że nie wie, jak dalej potoczą się jej losy, gdyż doszło do separacji.

"Kiedy byliśmy w Singapurze, pokłóciłam się z Davidem o to, ile zarabia. Żartowałam sobie z niego i przegięłam" - przyznała Hayley.

Mężczyznę wyjątkowo oburzył ten żart. Niedługo później para zdecydowała się na separację. W trakcie przyjęcia pozostali bohaterowie siódmej edycji próbowali przekonać Davida, aby dał Hayley szansę.

"Źle, że tak zareagował na twoje zarobki, ale nie rezygnuj po pierwszej porażce" - miał namawiać inny uczestnik dotkniętego żartem o zarobkach Davida.

Jak widać, czasem nasz dowcip może znacząco różnić się od poczucia humoru drugiej osoby. Wielbiciele show z pewnością nie mogą doczekać się rozwoju wydarzeń. Czy David da Hayley szansę?

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl