Ślub odbył się w tajemnicy. Mało kto wie, kim jest jej mąż

Ślub odbył się w tajemnicy. Mało kto wie, kim jest jej mąż

Magda Mołek skończyła 47 lat
Magda Mołek skończyła 47 lat
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
30.04.2023 13:52, aktualizacja: 30.04.2023 14:56

Magda Mołek 30 kwietnia skończyła 47 lat. Znana dziennikarka oddziela sferę prywatną od zawodowej. - Miłość jest beztroska wtedy, kiedy chodzi się na romantyczne randki - wyjawiła Mołek w jednym z nielicznych wywiadów, w którym otworzyła się na temat rodziny.

Magda Mołek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek. Choć w pracy ma kontakt ze światem show-biznesu, sama skutecznie unika prywatnej obecności w mediach. Mołek rzadko udziela wywiadów; chroni prywatność swoją, a także dzieci oraz męża. Nawet ślub odbył się w tajemnicy przed mediami, które o tym, że Magda Mołek powiedziała "tak" po raz drugi, dowiedziały się długo po fakcie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ten związek zakończył się rozstaniem. Kolejny przez długi czas był spowity tajemnicą

Pierwszym mężem Magdy Mołek był Daniel Lewczuk. Relacja ta nie przerwała próby czasu i zakończyła się rozwodem. Później dochodziły słuchy o tym, że dziennikarka związała się z Remigiuszem Kasztelnikiem. Jednak i ten związek nie przetrwał zbyt długo. Po tym rozstaniu Mołek długo mówiła o sobie "singielka". Do czasu, gdy w mediach nie pojawiły się plotki o tym, że była widziana na plaży z pewnym mężczyzną.

Dopiero po ślubie, który odbył się w 2011 roku w tajemnicy, okazało się, że dziennikarka związała się z prawnikiem Maciejem Taborowskim.

"Rozmawiamy o wszystkim. Pomagamy sobie. Kiedy ja więcej pracuję, mąż jest z dziećmi, ogarnia dom. Miłość jest beztroska wtedy, kiedy chodzi się na romantyczne randki, ale codzienne życie z opieką nad dziećmi, pracą zawodową i ważnymi projektami to już miłość wymagająca. To jest test partnerstwa" - przeczytamy w "Vivie!" w jednym z nielicznych wywiadów, w których Mołek otworzyła się na tematy rodzinne.

Magda Mołek i Maciej Taborowski doczekali się dwóch synów. To właśnie przyjście na świat drugiej pociechy zmieniło w ich życiu wiele.

"Mamo, nie daję rady"

Magda Mołek nie owijała w bawełnę. Pogodzenie życia rodzinnego z rozwijającą się w zawrotnym tempie karierą dziennikarki nie jest łatwe. Bez pomocy bliskich i niani na pewnym etapie byłoby wręcz niemożliwe. Kiedy na świecie pojawił się młodszy syn małżeństwa, Mołek przestała się ze wszystkim wyrabiać.

- "Po trzech miesiącach od narodzin mojego drugiego syna powiedziałam do swojej mamy: "Mamo, albo mi pomożesz, albo umrę, bo nie daję rady" - wyznała dziennikarka w rozmowie z Justyną Nagłowską.

Na szczęście Magda Mołek może liczyć na swoich najbliższych, którzy z chęcią jej pomagają.

Magda Mołek z mężem. Paszporty Polityki 2019
Magda Mołek z mężem. Paszporty Polityki 2019© AKPA | AKPA

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta