Trwa ładowanie...
Smolińska o początkujących modelkach: To są jeszcze dziewczynki
modelki

Smolińska o początkujących modelkach: To są jeszcze dziewczynki

W studiu opowiedziała o kulisach modelingu.

Share
d1kgboj

Jako modelka debiutowała w wieku 15 lat. Była jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek I edycji „Top Model”. Obecnie Kasia Smolińska należy do agencji D’vision, m.in. razem z Anją Rubik, Zuzanną Bijoch czy Osi Ugonoh. Jej szczupła sylwetka była powodem licznych plotek o anoreksji. Planowała porzucić modeling na rzecz dziennikarstwa.

Rok temu wzięła udział w sesji, która ukazała się w japońskiej edycji magazynu "Vogue". Do tej pory nie udało się to żadnej modelce, która wystąpiła w "Top Model". Smolińska zdradziła, jakie niebezpieczeństwa czyhają na nastolatki, które decydują się na pracę na wybiegach.

d1kgboj

-Karierę buduje się w modelingu na kontaktach. Nie można jednak ufać ludziom bezgranicznie. To są jeszcze dziewczynki. Stawiane są przed nimi zadaniami jak przed dorosłymi kobietami. Ten wiek jest zbyt niski. Moim zdaniem powinno się to zmienić - powiedziała w studiu #dziejesienazywo.

I dodaje:
- Dziewczyny wyjeżdżają i nagle rzucane są w nowe towarzystwo. Jeśli chcą zbudować sobie portfolio to nie mogą siedzieć w domu, ale nie mogą też popłynąć z nowym światem

d1kgboj

Podziel się opinią

Share
d1kgboj
d1kgboj