FitnessSpektakularna metamorfoza. Kobieta schudła 1/3 wagi ciała, żeby móc mieć dziecko

Spektakularna metamorfoza. Kobieta schudła 1/3 wagi ciała, żeby móc mieć dziecko

Spektakularna metamorfoza. Kobieta schudła 1/3 wagi ciała, żeby móc mieć dziecko
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Lidia Pustelnik
08.07.2017 10:08, aktualizacja: 08.07.2017 11:02

Żeby mieć dziecko, kobieta jest w stanie poświęcić bardzo wiele. Rebecca, trzydziestoletnia Australijka, usłyszała od lekarza, że jeśli chce zajść w ciążę, najpierw musi pozbyć się nadwagi. Problemem była aż jedna trzecia wagi jej ciała.

Mieszkająca w Sydney 30-latka ważyła 115 kilogramów. Tak poważna nadwaga powodowała problemy zdrowotne, których efektem była między innymi niemożność zajścia w ciążę. Rebecca marzyła o staniu się mamą, dlatego kiedy lekarz powiedział jej, że musi schudnąć, kobieta nie wahała się. Wiedziała, że nie będzie łatwo, ale postanowiła zawalczyć o to, co dla niej ważne.

Dziś jest lżejsza o całe 34,5 kg. Jak udało jej się tego dokonać? - Zanim zaczęłam przygodę z odchudzaniem, miałam nadwagę i byłam sfrustrowana. Przesiadywałam w domu i jadłam niezdrowe przekąski 24 godziny na dobę - mówi kobieta w rozmowie z Independent. - Jedną z moich największych słabości była pizza, każdego dnia jadłam dużą. Ale kiedy lekarz powiedział, że moja tusza miażdży moje organy wewnętrzne, zdecydowałam, że koniec z tym - wyznaje Rebecca.

Wcześniej podstawą diety kobiety były dania serwowane w fastfoodach. Teraz na śniadanie jada płatki zbożowe z chudym mlekiem, sałatkę albo odrobinę kurczaka na lunch i chudy drób z warzywami na obiad. Rebecca zaczęła też ćwiczyć trzy razy w tygodniu.

- Nie mogłam wyobrazić sobie, że będę otyła przez resztę swojego życia. Wyrzuciłam bułki i pizzę z menu i teraz noszę zdrowy rozmiar 12 [polski 40 - przyp. red.] - dodaje. Rebecca jeszcze nie jest w ciąży, ale nadal chce zostać mamą. - Jestem taka dumna ze wszystkiego co osiągnęłam i teraz nie mogę się doczekać, kiedy znajdę miłość - wyznaje trzydziestolatka.

Źródło artykułu:WP Kobieta