Blisko ludziSposób na płaski brzuch podbija sieć. "Niemożliwe, że to tak proste"

Sposób na płaski brzuch podbija sieć. "Niemożliwe, że to tak proste"

Sposób na płaski brzuch podbija TikToka
Sposób na płaski brzuch podbija TikToka
Źródło zdjęć: © Getty Images
27.05.2022 19:54, aktualizacja: 27.05.2022 20:40

W sieci znajdziemy wiele trików z treningami. Obiecują one, że regularne powtarzanie nawet niepozornie wyglądającego ćwiczenia, sprawi, że już wkrótce będziemy cieszyć się ze szczupłej sylwetki.

Media społecznościowe pełne są nagrań, które prezentują zachwalane przez autora wpisu treningi. Od pewnego czasu na TikToku możemy natknąć się na wideo, które pokazuje, jak praktycznie bez wysiłku mieć płaski brzuch. W komentarzach wybuchła burza - czy to w ogóle możliwe, aby schudnąć w ten sposób?

Chcesz pozbyć się "oponki"? Oto co proponuje tiktokerka

Autorka viralowego nagrania prezentuje, jak z pomocą masażu dłońmi sprawić, że nasz brzuch będzie płaski. W hasztagach czytamy, że ten domowy trening to sposób na to, aby pozbyć się nadprogramowych kilogramów z okolic brzucha.

Kobieta zaciska jedną dłoń w pięść i następnie przesuwa nią po środkowej części brzucha z góry na dół. Po określonej liczbie powtórzeń zaciska w pięść również drugą dłoń i następnie wykonuje ten sam ruch po obu bokach brzucha. Ruch zmienia się w bardziej kolisty, później znów dłonie poruszają się jedynie z góry na dół. Na koniec autorka masuje brzuch otwartymi dłońmi, raz w jedną, raz w drugą stronę.

"Gdyby to tylko było takie proste"

Część użytkowników TikToka poddało metodę internautki w wątpliwość. Czy rzeczywiście kilka prostych ruchów dłońmi wystarczy, aby poradzić sobie z nadprogramową warstwą tłuszczu? Wiele osób stwierdziło, że raczej nie jest to możliwe.

"Gdyby to było takie proste, nikt nie musiałby chodzić na siłownię";

"To pomaga tylko wtedy, gdy już masz płaski brzuch albo przejdziesz operację plastyczną" - czytamy w komentarzach.

Okazuje się jednak, że tiktokowa influencerka zachęciła wiele osób do wypróbowania tej metody, która... okazała się trudniejsza, niż na to wygląda.

"Robiłam tak przez dziesięć minut i aktualnie nie czuję palców!";

"Muszę koniecznie spróbować, na pewno świetnie działa" - piszą inni użytkownicy TikToka, którzy natrafili na film.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta