Blisko ludziStan Krzysztofa Globisza pogarsza się. Głos zabrała Anna Dymna

Stan Krzysztofa Globisza pogarsza się. Głos zabrała Anna Dymna

Stan Krzysztofa Globisza pogarsza się. Anna Dymna zabrała głos
Stan Krzysztofa Globisza pogarsza się. Anna Dymna zabrała głos
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

08.10.2021 13:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof Globisz w dalszym ciągu nie może dojść do siebie po udarze. Anna Dymna w rozmowie z "Na żywo" przekazała niepokojące informacje.

Krzysztof Globisz w 2014 roku miał poważne problemy ze zdrowiem. Znany aktor dostał rozległego udaru mózgu, co na dłuższy czas wyłączyło go z życia zawodowego. Stan Globisza był krytyczny, jednak za sprawą działań specjalistów i długiej rehabilitacji, po kilkumiesięcznej rekonwalescencji wrócił do grania w teatrze. Aktor dostawał role, na które pozwalał jego stan zdrowia; po przebytej chorobie Globisz od początku uczył się mowy. Niestety forma pana Krzysztofa nadal jest daleka od dobrej. Smutne wieści na temat zdrowia kolegi tygodnikowi "Na żywo" przekazała zmartwiona Anna Dymna.

Krzysztof Globisz nadal ma problemy ze zdrowiem

Jak donosi aktorka, stan Globisza uległ pogorszeniu. Organizm po tak trudnych przejściach jest osłabiony, a jeśli nie zajmiemy się nim odpowiednio i nie damy odpowiedniego czasu na odpoczynek, ciągle mogą pojawić się powikłania. Według informacji Dymnej, pan Krzysztof jest w naprawdę kiepskiej formie. Pani Anna od 19 lat organizuje coroczne cykle czytania oraz dyskutowania na temat poezji. W tym roku w Krakowskim Salonie Poezji miał również wziąć udział Krzysztof Globisz. Niestety aktor nie może mówić.

- Mamy już scenariusze najbliższych salonów. Wszystko zaplanowaliśmy, choć do samego końca nie wiedziałam, jak to wszystko się odbędzie. Niestety, nie będzie z nami Krzysia Globisza, bo nie może mówić - wyznała w rozmowie z "Na żywo" Anna Dymna.

Aktywność zawodowa Krzysztofa Globisza stoi pod znakiem zapytania

Aktorka mocno trzyma kciuki za kolegę z teatru i ma nadzieję, że Globisz wróci jeszcze do zawodu.

- Wszyscy wierzymy, że Krzysiek wróci na scenę i do pracy. Ten głupi udar nie może mu wszystkiego przekreślić i ja to wiem - dodaje Dymna. Niestety w tej sytuacji trudno przewidzieć, co dalej się stanie. Zdrowie pana Krzysztofa jest na pierwszym miejscu.

Krzysztof Globisz zagrał w wielu znanych i lubianych polskich produkcjach. Aktora możemy kojarzyć m.in. z filmowej adaptacji "Pana Tadeusza" czy popularnego serialu "Czas honoru".

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także