Blisko ludziStraciła obie stopy. Dziś modelka jest inspiracją dla innych

Straciła obie stopy. Dziś modelka jest inspiracją dla innych

Lexie Bader ma amputowane obie stopy
Lexie Bader ma amputowane obie stopy
Źródło zdjęć: © Gofundme
20.04.2021 09:09

Lexie Bader była wziętą modelką do momentu, w którym wydarzył się okropny wypadek. W 2013 roku dziewczyna roztrzaskała się o drzewo, zjeżdżając ze stoku na desce snowboardowej. I choć później Bader przeszła wiele operacji, to jej nogi nie udało się uratować. Co gorsze, wkrótce u Lexie zaczął rozwijać się kompleksowy zespół bólu regionalnego, rzadkie zaburzenie nerwów. W wyniku schorzenia Bader amputowano obie stopy.

24-letnia Lexie Bader jest inspiracją dla wielu osób. Szczególnie tych, które uległy wypadkom i przekreśliły swoje szanse na prowadzenie takiego życia, jak wcześniej. Bader, chociaż ma amputowane obie stopy, nie porzuca ani modelingu, ani swoich pasji - w tym jazdy na snowboardzie. Lexie stała się dzięki temu prawdziwą bohaterką wszystkich, będących w podobnej sytuacji, co ona.

Inspiracja w mediach społecznościowych

Lexie Bader aktywnie prowadzi konto na Instagramie, gdzie relacjonuje swoje codziennie życie oraz walkę o swoje pasje. Na profilu modelki widać filmy jak ćwiczy na siłowni czy pozuje podczas sesji. Młoda kobieta umieściła również w serwisie materiały pokazujące etapy jej rehabilitacji.

Lexie może liczyć na duże wsparcie ze strony swoich fanów. W marcu modelka założyła zbiórkę na GoFundMe. Zbiera na nową protezę, dzięki której będzie mogła wziąć udział w wymarzonym konkursie bikini, ale też - jak pisze - wrócić do biegania, jazdy na rowerze czy surfingu. Ludzie, którzy śledzą konta Lexie w mediach społecznościowych, nie szczędzą jej słów wsparcia. Również na stronie zbiórki nie brakuje komentarzy osób, które trzymają kciuki za wszystkie plany ambitnej modelki i sportsmenki.

"Bardzo chcę zobaczyć Cię "w terenie", cieszącą się górami, strumieniami i pięknem przyrody w najbliższej przyszłości!" - brzmi jedna z wiadomości.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta