Trwa ładowanie...

Surowe wytyczne panny młodej. Gości weselnych zamurowało

Pewna internautka miała dokładnie zaplanowaną wizję swojego ślubu. Z tego też względu poinformowała gości, że chciałaby, aby pojawili się na ceremonii w stylizacjach z wybranej przez nią palety barw. Bliskich kobiety ta prośba oburzyła.

TikTokerka została skrytykowana za zaplanowanie palety kolorystycznej wesela TikTokerka została skrytykowana za zaplanowanie palety kolorystycznej wesela Źródło: TikTok, fot: TikTok
d1eers2
d1eers2

Wesele to dla wielu osób jeden z najważniejszych dni w życiu. Nic więc dziwnego, że uroczystość planowana jest przez państwo młodych z dużym wyprzedzeniem. Dbałość o szczegóły nie zawsze jednak cieszy się aprobatą zaproszonych gości. Tak było w przypadku Samanthy Twist, która podzieliła się swoimi niezbyt przyjemnymi doświadczeniami na TikToku.

Powiedziała, aby goście dostosowali ubiór do wybranych kolorów. I się zaczęło

Samantha wyznała, że marzyła się jej uroczystość w konkretnej palecie barw, dlatego też poprosiła gości, aby przyszli na wesele w neutralnych kolorach. Nie spodziewała się, że spotka się z takimi reakcjami wśród najbliższych jej osób. Część z zaproszonych zagroziła, iż w ogóle nie pojawi się na wydarzeniu!

d1eers2

- W zasadzie wszyscy byli oburzeni. Dostałam dużo przykrych komentarzy, a jedna z moich ciotek powiedziała, że jeśli tak dużą wagę przywiązuje do jej stroju, to nie ma zamiaru pojawić się na moim ślubie - zdradziła Samantha na TikToku.

TikTokerka zaplanowała paletę kolorystyczną swojego wesela TikTok
TikTokerka zaplanowała paletę kolorystyczną swojego wesela Źródło: TikTok, fot: TikTok

Problem pojawił się też ze strony rodziny pana młodego. Przyszła teściowa kobiety spytała się syna, co z Samanthą jest nie tak.

- Czy ona nie rozumie, że ludzie nie mają pieniędzy na zakup nowych strojów? - przytacza wypowiedź teściowej tiktokerka.

Internautka od tego czasu mierzyła się z kolejnymi telefonami od nadąsanych bliskich, którzy wyjątkowo mocno przejęli się dress codem. Samatha wyznała, iż nie sądziła, że sprawy tak się potoczą - przecież chyba każdy ma chociaż jedno ubranie w bieli, granacie lub szarości.

Opowieść panny młodej podzieliła internautów

Spora część użytkowników aplikacji stanęła po stronie Samanthy twierdząc, że nie zrobiła nic złego. Przecież to jej dzień i ma prawo decydować o tym, jak będzie wyglądać. Dla innych internautów stwierdziło, że przesadziła - skoro chce, aby goście wyglądali w określony sposób, powinna im zafundować odpowiednie stylizacje.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Druhna na ślubie siostry. Swoim zachowaniem skradła całe show

d1eers2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1eers2