Świąteczne figurki z czekolady. Tak cudne, że aż szkoda je zjeść

Świąteczne figurki z czekolady. Tak cudne, że aż szkoda je zjeść
Źródło zdjęć: © iStock.com

05.12.2018 11:02, aktual.: 19.12.2018 17:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czekoladowe figurki to modny pomysł na świąteczny upominek i marzenie każdego łasucha. Ze słodyczy w formie renifera, Mikołaja lub nawet smartfona ucieszą się nie tylko dzieci. Oto najciekawsze propozycje - zarówno te tradycyjne, jak i nowoczesne.

Świąteczne motywy

Zgodnie z zasadą, że jemy nie tylko ustami, ale też wzrokiem, czekoladowe cudeńka z gorzkiej, białej, mlecznej i deserowej czekolady najpierw zachwycają wyglądem. Ładna figurka to tym samym upominek "2 w 1", bo równocześnie wygląda i smakuje. Jeśli do tego jest elegancko zapakowana i przewiązana okazjonalną wstążeczką - prezentowy hit gotowy.

Takie figurki z czekolady to modny upominek lub dodatek do większego prezentu, który doczekał się setek różnych form. Niektóre z nich prezentują się tak smakowicie, że nawet entuzjaści zdrowej żywności skuszą się na mały kawałek. Nie kosztują wiele, dlatego są też inspiracją dla np. dziadków, którzy chcą obdarować swoje wnuczęta i każdemu z nich dać coś innego.

Nowoczesne słodkości

Smakowite figurki to dużo więcej niż klasyczna choinka z czekolady. Na szczególną uwagę dzieci i dorosłych zasługują nowoczesne łakocie w formie smartfonów i padów do gry. To hit ostatnich lat w kategorii czekoladowych upominków. Ich szeroki wybór pozwala na dopasowanie prezentu dla osób w różnym wieku, każdej płci i o dowolnych zainteresowaniach.

Tak ładne, że aż szkoda je jeść

Czekolada wysokiej jakości to produkt, który poznasz po wysokiej zawartości masła kakaowego. Im więcej znajdziesz go w składzie figurki, tym smaczniejsza, bardziej pachnąca i gładsza będzie czekolada, z której ją wykonano. To właśnie jakość czekolady pozwala na stworzenie bardziej skomplikowanej formy i odpowiada za to, że nasza figurka prezentuje się nieporównywalnie korzystniej od taniego odpowiednika z marketu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także