Blisko ludziSylwia Bomba martwi się o córkę. Wyniki badań ją zaniepokoiły

Sylwia Bomba martwi się o córkę. Wyniki badań ją zaniepokoiły

Sylwia Bomba martwi się o córkę
Sylwia Bomba martwi się o córkę
Źródło zdjęć: © fot. AKPA | AKPA
Marta Kutkowska

13.02.2022 09:59, aktual.: 13.02.2022 10:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sylwia Bomba w ciągu ostatnich kilku lat stała się pełnoprawną celebrytką. Jej życie śledzi na Instagramie prawie 800 tysięcy fanów. Ostatnio gwiazda podzieliła się z obserwatorami przykrą wiadomością: jej córeczka ma problemy zdrowotne.

Sylwia Bomba zyskała popularność dzięki udziałowi w hitowym programie "Googlebox. Przed telewizorem". Potem przyjęła propozycję producentów "Tańca z gwiazdami"- dzięki temu zyskała jeszcze większą rozpoznawalność. Celebrytka chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z fanami na Instagramie. Obserwatorzy mogą podejrzeć, jak gwiazda dba o formę i jak spędza czas ze swoją pociechą, Antosią. Niestety, ostatnio okazało się, że dziewczynka ma problemy zdrowotne. O jakie dolegliwości chodzi?

Co dolega córce Sylwii Bomby?

Sylwia Bomba jest samotną mamą, w ubiegłym roku rozstała się ze swoim partnerem. Ostatnio dziewczynka gorzej się czuła, celebrytka postanowiła więc przeprowadzić szereg badań. Wyniki ją zaskoczyły.

"Tak, jak się czuję, tak też wyglądam. Mamy od dwóch dni tryb lekarski, więc właściwie nic nie robimy, tylko biegamy po lekarzach. Przyszły wyniki badań Tosi i okazuje się, że ma alergię na tak wiele rzeczy, nawet nie spodziewałam się, jak bardzo i na jak wiele. Tosia jest uczulona nawet na jabłko, brzoskwinie i mak" - zdradziła Sylwia Bomba na swoim InstaStories.

Teraz samotna mama będzie musiała opracować nową dietę i plan leczenia dla Tosi. Trzymamy kciuki, żeby samopoczucie dziewczynki szybko się poprawiło.

Dlaczego Sylwia Bomba rozstała się z partnerem?

Sylwia Bomba nie ukrywa, że decyzja o rozstaniu z wieloletnim partnerem i ojcem Tosi, Jackiem, była niezwykle trudna.

"Walczyłam o tę miłość do końca. Chciałam, by moja córka miała pełną rodzinę. Nie udało się, ale zrobię wszystko, by była szczęśliwa. […] Teraz chcę zamknąć przeszłość i zacząć nowy etap. Wierzę, że jeszcze będę szczęśliwa. Jacek jest dla Tosi najlepszym tatą i oboje dołożymy starań, by ich kontakty się nie zmieniły" - przyznała w wywiadzie dla "Party".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (21)
Zobacz także