Blisko ludziSyn Anny Przybylskiej miał pierwszą komunię. Siostra aktorki pochwaliła się zdjęciem

Syn Anny Przybylskiej miał pierwszą komunię. Siostra aktorki pochwaliła się zdjęciem

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku.
Anna Przybylska zmarła w 2014 roku.
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JKY
03.05.2021 11:31

Anna Przybylska razem z Jarosławem Bieniukiem doczekała się trójki dzieci: córki Oliwii oraz synów Szymona i Jana. To właśnie najmłodszy z nich ostatnio przeżywał wyjątkowy dla niego dzień i razem z najbliższymi świętował tę ważną uroczystość. Nie mogło zabraknąć zdjęć z tego dnia, które opublikowała siostra zmarłej aktorki Agnieszka.

Maj to szczególny czas dla rodziny Anny Przybylskiej. 10-letni Jaś przystąpił do pierwszej komunii, Oliwia niedługo rozpocznie pisanie matury, a Szymon szykuje się do egzaminu ósmoklasisty. Najważniejsze momenty z życia dzieci zmarłej aktorki, są szczegółowo udokumentowane przez jej siostrę, która zawsze towarzyszy siostrzeńcom w najważniejszych momentach.

Syn aktorki przeżywał ważny dzień

Anna Przybylska była spełniona jako aktorka, ale także jako matka. Cieszyła się radością swoich dzieci, a jej wieloletni związek z byłym piłkarzem Jarosławem Bieniukiem należał do naprawdę udanych i szczęśliwych. Po jakimś czasie aktorka zdecydowała się na ograniczenie kariery i skupiła się na swoich dzieciach.

Po śmierci Przybylskiej w 2014 roku media rozpisywały się na temat strasznej choroby, z jaką się zmagała w ostatnich latach. Przez pewien czas nie pokazywano twarzy jej dzieci, aby rodzina mogła spokojnie przeżywać żałobę. Oliwia, Szymon i Jaś już wyrośli – dość często pojawiają się na zdjęciach wrzucanych przez ich ojca, jak również na fotkach u cioci Agnieszki Kubery.

Jak się okazuje, w rodzinie aktorki w ostatnim czasie obchodzono szczególne święto. 10-letni Jaś przystąpił do Pierwszej Komunii, o czym z dumą poinformowała jego ciocia. Z okazji tej ważnej uroczystości, zorganizowano kameralne rodzinne przyjęcie, a z fotorelacji wynika, że wzięło w niej udział zaledwie kilka osób.

Religijna uroczystość odbyła się w majówkowy weekend w kościele Chrystusa Króla w Gdyni. Jasiowi towarzyszyli tata, ciocia, babcia i oczywiście starsze rodzeństwo. Następnie rodzina przeniosła się do domu – relację z mini przyjęcia zamieściła Agnieszka Kubera. Dzięki temu wiadomo, jak wyglądał udekorowany dom. "Jaś w roli głównej" - podpisała szczęśliwa ciocia.

Na zamieszczonych fotografiach widać zastawiony stół oraz pięknie przyozdobiony tort ze spersonalizowanym napisem. Również obecna dziewczyna Jarosława Bieniuka Zuzanna Pactwa, pochwaliła się w sieci krótkimi relacjami z przyjęcia.

Obraz
© Instagram.com

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl