GwiazdySyn Małgorzaty Rozenek zaszczepił się przeciwko Covid-19. Stanisław Rozenek opublikował zdjęcie z gabinetu

Syn Małgorzaty Rozenek zaszczepił się przeciwko Covid-19. Stanisław Rozenek opublikował zdjęcie z gabinetu

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KSA
22.07.2021 08:23

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie dzieli się z internautami faktami dotyczącymi jej życia prywatnego. Celebrytka zaszczepiła się w pierwszym możliwym terminie i podkreślała, że również wyrazi zgodę na szczepienie dzieci.

Pandemia koronawirusa cały czas trwa. Dzienny przyrost liczby zarażonych jest obecnie bardzo niski, ale szczepienia przeciwko Covid-19 są cały czas kluczowym elementem przezwyciężenia tych trudnych czasów.

"Odpowiedzialność"

Małgorzata Rozenek-Majdan, na przekór antyszczepionkowcom, tłumaczy, dlaczego to tak ważne.

"Rozumiem, że można wierzyć w różne rzeczy, tylko cały czas musimy pamiętać, że nasza fantazja i wolność kończą się tam, gdzie zaczyna się drugi człowiek. Dopóki wierzymy, że ziemia jest płaska albo zakładamy sobie foliowe czapeczki na głowę, to ok, bo nikomu nie robimy tym krzywdy. Możesz wierzyć, w co chcesz, robić co chcesz, tylko nie w momencie, kiedy dzieją się takie rzeczy" - powiedziała.

Małgorzata Rozenek-Majdan dosadnie zabiera głos na temat szczepionek i pandemii, bo ma osobiste przykre doświadczenia. Dziadek gwiazdy zmarł na skutek zarażenia koronawirusem.

Małgorzata Rozenek-Majdan chce, aby zaszczepiły się również jej dzieci. Najstarszy syn, Stanisław Rozenek, właśnie przyjął drugą dawkę. 15-latek opublikował zdjęcie z gabinetu zabiegowego. W komentarzach nie brakuje pochwał postawy nastolatka jak i głosów krytyki.

Dla Stanisława Rozenka z pewnością najważniejsze będzie zdanie mamy. Małgorzata Rozenek-Majdan krótko podsumowała postawę syna. "Odpowiedzialność" - napisała jednocześnie dając do zrozumienia, że jest dumna ze swojego nastarszego dziecka.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta