GwiazdySyn Michała Wiśniewskiego i Mandaryny wybrał zawód. Już stawia pierwsze kroki

Syn Michała Wiśniewskiego i Mandaryny wybrał zawód. Już stawia pierwsze kroki

Syn Michała Wiśniewskiego i Mandaryny wybrał zawód. Już stawia pierwsze kroki
Źródło zdjęć: © AKPA
Karolina Błaszkiewicz
06.03.2019 18:19, aktualizacja: 07.03.2019 00:31

Ostatnio Marta "Mandaryna" Mandrykiewicz pochwaliła się sukcesami dzieci. Xavier i Fabienne dostali dyplomy i stypendia za wybitne osiągnięcia w nauce. Teraz artystka wyjawia, że jej syn idzie w innym kierunku niż ona i jej były mąż.

Michał Wiśniewski i "Mandaryna" mają powody do dumy. Pod koniec lutego ich dzieci Fabienne i Xavier zostali wyróżnieni przez Annę Zalewską za wybitne osiągnięcia edukacyjne. Otrzymali również jednorazowo po 3 tys. złotych.

W rozmowie z Wideoportalem była żona piosenkarza nie kryła dumy z pociech. – Fajne młode dzieciaki, które dobrze się uczą – stwierdziła. Oboje lubią tańczyć, z czego mama jest szczególnie zadowolona. Xaviera zaczęło interesować jednak coś jeszcze.

– Xavier pisze opowiadania, które wstawia do internetu, zaczął pisać książkę – opowiadała "Mandaryna". I dodała, że stawia też pierwsze kroki jako dziennikarz sportowy.

– Pisze do różnych portali – wyjaśniła, podkreślając, że syn bardzo interesuje się piłką nożną i jest już ekspertem w tej dziedzinie.

Xavier Wiśniewski ma 16 lat, Fabienne – 15. Michał Wiśniewski ma jeszcze dwójkę dzieci z trzeciego małżeństwa z Anną Świątczak: Etiennette i Vivienne. Piosenkarz od 2012 r. jest mężem Dominiki Tajner.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Triki urodowe z PRL-u. Testujemy