Trwa ładowanie...

Syn nie zaprosił ich na ślub. Twierdzi, że zawstydziliby pannę młodą

Rodzice świeżo upieczonego pana młodego wyznali, że syn nie zaprosił ich na jedną z najważniejszych uroczystości w jego życiu. Para nie kryje żalu i już planuje podjąć pewne kroki wobec mężczyzny. Swoją historię opisała na popularnym internetowym forum.

Share
Syna nie zaprosił rodziców na własne weseleSyna nie zaprosił rodziców na własne weseleŹródło: Adobe Stock, fot: Adobe
d2myk8s

Rodzice mężczyzny, który wkrótce się ożeni, są oburzeni postawą syna. Pan młody zapowiedział swoim najbliższym, że nie zaprasza ich na ślub, gdyż "nie są wystarczająco dobrzy" i zawstydziliby swoją obecnością jego przyszłą żonę. Małżonkowie tłumaczą, że obecna postawa syna łamie im serce. Czy postąpili właściwie, decydując się na mocną odpowiedź?

"Skoro nie chce nas w swoim życiu, musi opuścić to miejsce"

Rodzice sprawiającego zawód mężczyzny przyznali, że jeszcze gdy ten studiował, kupili mu dom. Fakt, że nie zaprosił pary na ślub, sprawił, że teraz chcą go z zakupionego mieszkania wyrzucić. Pan młody mieszkał w zakupionym przez rodziców lokalu, płacąc jedynie za media. Piszący post na forum dodali, że początkowo bardzo lubili narzeczoną syna. Problemy zaczęły się, gdy kobieta wprowadziła się do domu, a rodziny zaczęły się ze sobą spotykać.

d2myk8s

Konflikt rozpoczął się na dobre przed ostatnim wspólnym grillem. To właśnie przed tym spotkaniem syn wraz z rodziną narzeczonej poinformowali matkę i siostrę o swoich weselnych planach. Rodzina panny młodej nie widzieć na ślubie ojca i mamy pana młodego, gdyż "nie należą do tego typu ludzi", z którymi chcą się spotykać.

Pojechał porozmawiać z synem. Oto, co zastał

Ojciec mężczyzny nie był w stanie przeboleć tej informacji i od razu do niego pojechał, aby porozmawiać o sytuacji. W zakupionym za własne pieniądze domu zobaczył... rodziców narzeczonej syna. To go jeszcze bardziej zdumiało i rozzłościło.

"Powiedzieli mi, że muszę opuścić posesję, a z synem nie zamienię ani słowa. Odpowiedziałem, że mają wszyscy 30 dni na wyprowadzkę, bo dom właśnie wystawiam na sprzedaż" - opisał sytuację ojciec pana młodego.

d2myk8s

Większość internautów zrozumiała oburzenie małżeństwa, które zdecydowało się na opisanie sytuacji w sieci. Zauważają, że zachowanie rodziców kobiety jest wyjątkowo toksyczne i warto z synem spróbować porozmawiać na spokojnie i z czasem naprowadzić, że takie zachowanie nie jest normalne.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Sesja ślubna na środku drogi. Postanowili położyć się na środku skrzyżowania

d2myk8s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2myk8s
d2myk8s