Szczena z "Chłopaków do wzięcia" pokazał Joannę po metamorfozie. To jego dzieło

Szczena z "Chłopaków do wzięcia" pokazał Joannę po metamorfozie. To jego dzieło

Szczena pokazał metamorfozę ukochanej
Szczena pokazał metamorfozę ukochanej
Źródło zdjęć: © YouTube | Polsat
17.05.2023 17:27, aktualizacja: 17.05.2023 18:46

Ryszard "Szczena" Dąbrowski to jeden z uczestników programu "Chłopaki do wzięcia". Aktywnie działający w mediach społecznościowych, opublikował właśnie krótki filmik z metamorfozą partnerki. Co ciekawe, to on jej dokonał.

Program "Chłopaki do wzięcia" wywołuje wśród widzów niemałe emocje, a jednym z jego uczestników był Ryszard "Szczena" Dąbrowski, któremu udało się odnaleźć prawdziwą miłość - Joannę Wielochę. Choć para rozchodziła się, a następnie schodziła, ostatecznie postanowili dać sobie kolejną szansę. I, jak widać, mają do siebie ogromne zaufanie, ponieważ to Szczena jest odpowiedzialny za ostatnią, wizualną metamorfozę Joanny.

Szczena odmienił Joannę

Szczena już od dawna jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Posiada nawet własny profil na TikToku, gdzie obserwuje go ponad 21 tys. osób. To właśnie tam opublikował filmik, w którym pokazał metamorfozę Joanny. Kobieta ma teraz rude włosy.

"Moja żonka" - podpisał nagranie.

To jednak nie wszystko. W komentarzu pod udostępnionym filmikiem, Szczena ujawnił także, że to on jest odpowiedzialny za tę metamorfozę.

"A wiecie, że ja sam stworzyłem tę nową fryzurę, czyli nałożyłem kolor. Myślę, że fajnie wyszło jak na pierwszy raz. A wy co o tym myślicie?" - czytamy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Piękna żonka"

114 tys. - tyle osób odtworzyło jak do tej pory filmik Szczeny z metamorfozą Joanny, pod którym pojawiły się komentarze dotyczące słowa "żona", które pojawiło się w jego opisie.

"Asi najfajniej w rudym chyba", "Piękna żonka", "Super", "Śliczna" - brzmią niektóre z nich.

Przypomnijmy jednak, że mimo tego, że ponad rok temu Joanna zmieniła w mediach społecznościowych nazwisko na dwuczłonowe, para nigdy oficjalnie nie potwierdziła informacji o ślubie. Wiadomo na natomiast, że para ma wspólnego syna.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta