GwiazdySzczere wyznanie Andrzeja Grabowskiego. Aktor przyznaje, że ma problem

Szczere wyznanie Andrzeja Grabowskiego. Aktor przyznaje, że ma problem

Premiera filmu "Pitbull 2021", listopad 2021, Andrzej Grabowski
Premiera filmu "Pitbull 2021", listopad 2021, Andrzej Grabowski
AKPA

03.12.2021 12:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Andrzej Grabowski to aktor niezwykle doceniany i poważany. Okazuje się jednak, że nawet tak zasłużony artysta ma czasem problem ze... spojrzeniem na siebie samego. "To ja tak wyglądam?" - zastanawia się.

Andrzej Grabowski to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, który wystąpił w wielu hitowych produkcjach, takich jak: "Ogniem i mieczem", "Dzień świra" czy "Drogówka". Od wielu lat Grabowski jest też jurorem w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Mało kto wie, że artysta będzie świętować w przyszłym roku 70. urodziny.

Problemy z pamięcią

Aktor wyznał w jednej z rozmów, że w związku z sędziwym wiekiem, coraz częsciej miewa problemy z pamięcią. - Jest z tym kłopot, gdyż niektórzy uważają mnie przez to za niezbyt kulturalnego. Dość często zdarza mi się, że nie powiem nawet dzień dobry komuś, z kim niedawno rozmawiałem – tłumaczył.

Szczere słowa Andrzeja Grabowskiego

Ostatnio Grabowski zdecydował się na kolejne wyzwanie. Okazuje się, że tak wybitny aktor nie lubi... oglądać filmów! Jak wyjaśnia "Agencji Newsera Lifestyle," wynika to z jego profesji:

- Ponieważ cały czas w tym siedzę, to zwykle patrzę pod kątem: o, tu jest błąd montażowy, przecież ta popielniczka powinna stać w innym miejscu albo bohaterka w tej samej scenie jest inaczej uczesana, albo ma inną charakteryzację, przecież ta szrama chyba była gdzie indziej. I tak człowiek ogląda, to po co mi to?

W tym samym wywiadzie Grabowski przekonywał, że nawet siebie na ekranie nie ogląda z przyjemnością: - Ja nie lubię siebie oglądać, bo to zawsze jest dla mnie zaskoczenie: to ja tak wyglądam? O Boże, to ja tak gram? Przecież myślałem, że ja to inaczej zagrałem, a to tak, ojej. To są przykre wrażenia, dlatego wolę unikać filmów z moim udziałem

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Andrzej Grabowski zamieszkał z ukochaną. "Bała się tej zmiany"

Andrzej Grabowski zamieszkał z ukochaną. "Bała się tej zmiany"
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (22)
Zobacz także